Що потрібно знати, викликаючи майстра по ремонту пральних машин?

 

Сучасна побутова техніка далека від ідеалу. Пральні машини, як і всі інші домашні прилади, мають здатність виходити з ладу в самий невідповідний для цього час: під час прання або взагалі не почавши роботу. В такому випадку, незалежно від того, чи знаходиться пралка на гарантійному обслуговуванні, чи цей термін вже минув, необхідний терміновий виклик майстра по ремонту.

За словами автора, більшість несправностей не вимагає транспортування пральної машини в сервісний центр, тому найкраще запросити фахівця, здатного розібратися з виниклою проблемою.

Звернувшись в сервісний центр можна бути впевненим у професіоналізмі викликаного майстра. Досвід обслуговування та ремонту машин певного бренду, наявність оригінальних запчастин і спеціалізоване навчання дає можливість майстру впоратися з будь-якою несправністю, яка виникла в ході експлуатації. Але щоб згодом уникнути прикрих непорозумінь весь процес ремонту повинен бути документований: необхідні оригінали накладних на замінні деталі, акт виконаних робіт і чеки, що підтверджують оплату.

Підходити до вибору фірми, що займається ремонтом пральних машин, треба ретельно зваживши всі аргументи: чи є диспетчерська служба, як, в які терміни і ким здійснюється ремонт, які комплектуючі частини є в наявності, дається гарантія на роботу пральки після ремонту. Визначившись з перерахованими моментами, можна прийняти рішення про доцільність звернення саме до даної організації. Також велику допомогу у виборі нададуть позитивні відгуки знайомих, які вже скористалися ремонтними послугами. 

Про що ж слід пам'ятати, викликаючи майстра?

Співробітник диспетчерської служби повинен точно вказати час початку проведення діагностики та ремонту. Потім, з метою власної безпеки варто попросити прийшов фахівця пред'явити документи, що підтверджують особу та дозвіл на роботу від фірми.

Якісний ремонт пральної машини можливий тільки при використанні сертифікованих запасних частин. Звичайно, звичайна людина навряд чи помітить різницю між оригінальними і зробленими в Китаї деталями, але все ж варто запитати у майстра сертифікат на новий встановлюється елемент, тим більше, якщо це такий великий агрегат, як двигун.

Після закінчення ремонту, прийнявши роботу і підписав всі необхідні папери, в обов'язковому порядку перевірити наявність гарантійного документа, в якому обумовлюються строки і порядок усунення неполадок, що виникли в разі неякісно проведених робіт.

  • 1