Як вибрати металопластикове вікно?

Забути про протяги, намерзання або запотівання вікна можна правильно підібравши пластикові вікна. Тому, перш ніж замовити пластикові вікна, варто окреслити ряд важливих критеріїв, за якими будуть підбиратися вікна. Перший з них - це тип приміщення. У квартири і приватного будинку різні потреби, тому починати варто саме з цього пункту.

 ВИБІР ВІКНА У ДІМ АБО КВАРТИРУ

Висока потреба в шумоізоляції існує в кожному багатоквартирному будинку. Чим ближче розташований будинок до дороги, тим краще вікна повинні поглинати шуми. Пластикові вікна з захисним механізмом варто придбати жителям перших поверхів. Якщо в квартирі є діти, варто встановити блокуючі елементи, які не дадуть юному досліднику відкрити вікно зсередини без відома батьків.

Вибираючи пластикові вікна Кривий Ріг для приватного будинку, підвищені вимоги будуть до енерго- і теплозбереження. Кращими в даному плані будуть багатофункціональні склопакети. Інертний газ, яким заповнені камери такого вікна, зберігає комфортний мікроклімат в приміщенні незалежно від сезону. Взимку багатофункціональні вікна не пропускають холод і зберігають тепло в приміщенні, а влітку захищають від спеки.

ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ПРОФІЛЕЙ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Профіль - одна з найважливіших деталей конструкції. Саме від його якості залежить міцність і час експлуатації конструкції. Практично всі виробники роблять профіль з полівінілхлориду (ПВХ), зміцнюючи його металевими вставками. Повітряні порожнини, які ви бачите в профілі при розрізі, служать для теплоізоляції. Більш широкий профіль може вміщати більше повітряних камер. Тому тепло в квартирі з склінням такими вікнами зберігається значно краще.

Класична ширина - 58 мм, призначена для житлових приміщень. Це трикамерні вікна з середньою теплоізоляцією. Профіль в 70-80 мм забезпечує найкращу шумо- і теплоізоляцію. Придбати вікно з таким широким профілем можна, але ціна не виправдає очікувань, так як у нас не настільки суворий клімат. Оптимальним вважається профіль шириною 70 мм, який вміщує від 5 до 7 камер.

ВИБІР СКЛОПАКЕТА

Склопакет складається з декількох листів скла, з'єднаних в рамці. Однокамерний склопакет з'єднує 2 листа скла, він найлегший. Тому однокамерні пластикові вікна часто вибирають для скління балконів, лоджій або терас. Але для вікон краще вибрати двокамерний склопакет з трьома стеклами. Він буде краще зберігати тепло, при цьому пропускати також досить світла. Доповнити функціональність скління можна енергозберігаючим (краще зберігає тепло в приміщенні) або багатофункціональним (не дає холоду / спеці проникати в квартиру) склом.

ВИБІР ФУРНІТУРИ

Якісна віконна фурнітура (петлі, компенсатори, фіксатори, пристрої підйому стулок) важлива не менше, ніж хороший профіль або склопакет. Від неї залежить:

  • легкість відкривання і закривання віконної стулки;
  • можливість відкривати/закривати вікно різними способами;
  • захист від злому;
  • дитячий захист.

При виборі увагу варто на виробника зносостійкість і наявність антикорозійного покриття. Краще віддавати перевагу перевіреним європейським виробникам, а також повністю металевої фурнітури. Пластмасові деталі недовговічні і незабаром зажадають заміни.

  • 1