Основні переваги металочерепиці

Металочерепиця є спеціальним покрівельним матеріалом. Сфера його застосування досить широка, і використовують матеріал не завжди саме для монтажу покрівлі. Іноді черепиця відмінно використовується і для монтажу огорож. 

 Позитивні характеристики металочерепиці

Найчастіше роблять цей будівельний матеріал з металевих листів, хоча іноді для цього застосовують алюміній або мідь. Для виробництва даного матеріалу найкраще підходить листова сталь. Її піддаються деформації і надають їй своєрідну форму.

В обов'язковому порядку необхідно покрити виріб захисним антикорозійним покриттям. Щоб надати металочерепиці привабливий і оригінальний вигляд, матеріал покривають фарбою.

Варто зазначити, що вся мелаллочерепица на сайте володіє наступними перевагами:

  • невисока вартість і привабливий зовнішній вигляд;
  • невелика вага, стійкість до різних негативних зовнішніх чинників;
  • стійкість до вогню.

У порівнянні з іншими матеріалами для обробки покрівлі, металева черепиця коштує недорого, вона є доступним матеріалом. Крім цього, завдяки певній формі металевий лист виглядає привабливо.

У продажу можна зустріти металеву черепиця різних відтінків, все залежить від індивідуальних побажань замовника. Однак, різновидів металочерепиці не багато, матеріал зовні не особливо різноманітний.

Так як металочерепиця має невелику вагу, вона легко транспортується, з нею просто працювати. Такий сталевий лист можна легко підняти, встановити, прикріпити. Покрівельні роботи з використанням такого матеріалу можна провести в максимально короткі терміни.

Завдяки спеціальним антикорозійним обробці, покрівельний матеріал добре переносить контакт з вологою. Матеріал досить міцний, і не піддається горінню.

Звичайно, є і деякі недоліки цього матеріалу. Наприклад, під час дощу і граду, рівень шуму буде досить високий. Крім цього, під час монтажу покрівлі можна спостерігати значні втрати матеріалу, велика кількість покрівлі зрізається.

  • 1