Цілі і переваги СРО у сфері будівництва

Як самі організації, так і замовники вже встигли оцінити плюси СРО. Вступ до СРО полегшує компаніям отримання доступу до ведення робіт в сфері будівництва, проектування, оціночної діяльності і багато іншого.

 До фундаментальних цілей СРО можна віднести:

 • Об'єднання підприємств для професійного спостереження за їх діяльністю;
 • Підвищення якісних показників продукції, що випускається;
 • Підтримка професійного зростання членів групи;
 • Робота над підвищенням якості комунікацій між фірмою-замовником і виконавцем.
 • Компетентний контроль виконання існуючих стандартів, в рамках конкретної сфери діяльності;
 • Визначення рівня відповідальності за їх недотримання;
 • Розробка заходів та внутрішніх спосіб впливу на дисципліну.

До речі, якщо вас цікавить вступ в СРО, то радимо перейти заданим посиланням https://ufa.stroyUrist.ru/services/sro/vstupit-v-sro/ вже зараз.

Ключові переваги вступу в СРО будівельних компаній:

 1. Більше клієнтів. Замовник без побоювання звертатиметься до ту компанію, яка є членом відповідального некомерційного об'єднання будівельників. Справа в тому, що поважають себе саморегульовані організації надають будь-яку професійну допомогу своїм членам, а також проводять курси підвищення кваліфікації для співробітників. Крім того, в разі нанесення шкоди виконавцем, все виплати проводяться з компенсаційного фонду.
 2. Співробітництво. Завдяки членству в такій організації, кожна компанія отримує можливість налагодити співпрацю з іншими фірмами. Все це дуже вигідно, особливо в умовах кризи.
 3. Вищий рівень відповідальності. Завдяки курсам підвищення кваліфікації, а також відповідальності перед колегами, будівництво та інші роботи стають максимально безпечними.
 4. Кілька видів допуску. Одна серйозна саморегульована організація може видавати допуски на всі види СРО. Це дуже зручно, адже тоді її членами є компанії з різних сфер діяльності. Завдяки цьому фірми цілком можуть стати партнерами і працювати разом над деякими об'єктами. Познайомитися один з одним можна на різних конференціях і зборах, які проводяться постійно. У них обов'язково беруть участь всі члени некомерційного об'єднання.
 5. Інформація про тендери. Керівництво саморегулівної організації повідомляє всім набрав компаніям про проведення тендерних торгів щодо розподілу замовлень.
 6. Допомога у вирішенні проблем. Некомерційне об'єднання допомагає не тільки в роботі, але ще і в рішенні різних проблем. Керівники компанії можуть бути впевнені, що їх законні інтереси, у разі потреби, будуть відстоюватися в будь-яких інстанціях.
 7. Допомога в отриманні допуску. Поважають себе саморегульовані організації допоможуть в зборі пакету документів для отримання допуску СРО. Керівництво об'єднання завжди піде назустріч і навіть може дати безпроцентну розстрочку на членський внесок.
 • 1