Переваги оренди будівельних лісів

Будівельні ліси використовуються не тільки при будівництві великих споруд, а й приватними особами. Тимчасові конструкції потрібні при облицюванні будівель, штукатурці, фарбуванні та інших простих роботах на дачах і заміських будинках. У більшості випадків майстри використовують саморобні дерев'яні ліси, виготовлені своїми руками, але ці конструкції небезпечні. Придбання лісів для тимчасових робіт - не завжди вдале вкладення коштів. Фабричні конструкції високої якості - коштують дорого. Тому в деяких випадках оренда набагато вигідніший варіант.

Варто зазначити, що аренда строительных лесов в спб підходить не тільки для дачників, а й для професійних будівельників. Особливістю даного сервісу є вибір для тимчасового використання надійних лісів, навіть при обмеженому бюджеті. Спеціаліст з'ясує ваші вимоги до конструкцій, фінансові можливості і запропонує функціональні і зручні будівельні ліси для вирішення конкретного завдання.

Надання лісів для тимчасового користування здійснюється швидко і легко. Розглянемо наступні основні переваги цієї послуги:

  • Низька вартість: основна причина оренди. Перевага залежить, в основному, від періоду використання. Для довгострокового ремонту вигідніше купити лісу для постійного користування.
  • Ефективність: з моменту розміщення замовлення до прибуття на об'єкт - це займає мало часу. Якщо вам необхідно терміново виконати ремонтні роботи, вам не потрібно запитувати лісу здалеку або чекати доставки протягом декількох місяців. Виберіть підходящий момент і вкажіть його в запиті.
  • Великий спектр. Спеціалізована компанія з оренди будівельних лісів завжди пропонує різні види цих конструкцій. Ви можете запитати підходящий варіант і використовувати його навіть протягом дня або двох.
  • Безпека. Метал біологічно інертний, тому немає необхідності обробляти поверхню протигрибковими і водовідштовхувальними сполуками.
  • Відсутність транспортних проблем. Вам не потрібно витрачати гроші на доставку: орендодавець сам подбає про це.
  • Не потрібно ремонт і технічне обслуговування. Важливо, щоб орендар дбайливо ставився до лісів під час експлуатації і не допускав їх пошкодження.
  • Вам не потрібно надавати лісах місце для зберігання. Після завершення ремонту рекомендується розібрати і скласти пристрій в підготовленому місці. У той же час до складів пред'являються високі вимоги. Приміщення повинно бути сухим і чистим, захищеним від опадів. Короткострокова оренда також усуває цей дискомфорт: в кінці роботи орендодавець сам забирає ліси.

Як тільки заплановані роботи будуть виконані, ви повернете будівельні ліси орендодавцю, який візьме на себе підготовку конструкцій для наступного клієнта.

  • 1