Як вибрати вакуумну піч?

На які характеристики обладнання потрібно звертати увагу?

Розвиток промисловості впливає на вимоги, що пред'являються до конструкційних металів: для будівництва або виробництва автомобілів сьогодні застосовуються зовсім не ті матеріали, що були актуальні навіть п'ятдесят років тому. З підвищенням рівня якості продукції на заводах впроваджується більш сучасне обладнання, що дозволяє отримувати найбільш чисті стали і сплави.

Для їх випуску та обробки в даний час використовуються вакуумні печі. Широкий вибір їх різновидів представлений на этом сайте - lotusovne.com. 

Варто зазначити, що підбір високотехнологічного сучасного обладнання зазвичай довіряють фахівцям. Досвідченим професіоналам необхідно розібратися в що стоїть перед конкретним підприємством завданню і продумати її найбільш ефективне рішення.

Перше, на що слід звертати увагу при виборі вакуумної печі, це її спеціалізація. Вище ми вже відзначили, що виробники пропонують покупцям різні типи даного обладнання.

Другий нюанс вибору на першому етапі - це економічна доцільність. Щоб не витратити кошти даремно, потрібно прорахувати, як часто і наскільки інтенсивно буде використовуватися вакуумна піч, і яку вигоду від її експлуатації отримає ваше підприємство.

Відповівши на перші два питання, варто вивчити пропозиції постачальника. Справа в тому, що всі вакуумні печі розрізняються залежно від декількох показників. Перш за все, мова йде про температуру, яка, в свою чергу, також має кілька ключових характеристик. Вас буде цікавити не тільки температурний максимум, але і показник однорідності, а також діапазон робочих температур.

Параметри оброблюваних деталей, як характеристика вакуумної печі, вказують на матеріал, габарити і масу елементів, які можна обробляти на даному обладнанні. Далі дивимося на параметри робочої камери і рівень вакууму.

Ще один має значення параметр - це рівень автоматизації. Заздалегідь проконсультуйтеся з фахівцями на предмет технічного оснащення тієї чи іншої моделі. Від наявності або відсутності електронних систем управління, а також додаткового оснащення вакуумної печі буде залежати зручність і ефективність її експлуатації на виробництві.

  • 1