Як вибрати плитку для невеликої ванної кімнати?

Керамічна плитка - це не тільки практично, але і красиво. Щоб ванна виглядала гармонійно, акуратно і дорого необов'язково платити за її оформлення шалені гроші. Достатньо лише дотримуватися кількох простих правил при покупці плитки та її укладанні.

 Як вибрати плитку для ванної?

Ми зараз не говоримо про приміщення, розміром з футбольне поле або облицюванні санвузла у великому заміському будинку. Там інші стандарти, правила і, звичайно ж, гроші. Ми поговоримо про простих середньостатистичних санвузлах в таких же середньостатистичних будинках і квартирах.

Якщо вас цікавить плитка для ванної кімнати, то радимо перейти за посиланням https://plitka.ua/catalog/plitka/plitka_dlya_vannoy/ вже зараз.

Правило 1. Європейський виробник

Краще один раз змінити вітчизняної продукції, ніж потім лаяти її на чому світ стоїть, намагаючись рівняти геометрію, ховати відрізняються в одній колекції кольору і виробляючи інші маніпуляції. Повірте, любити вітчизняного виробника набагато простіше, коли у ванній лежить італійська або німецька плитка.

Правило 2. Середня ціна

Середній ціновий діапазон - ідеальне рішення для обробки невеликої ванної кімнати. Занадто дешево може бути за рахунок якості, занадто дорого - для дорогого декору, ефектних особняків та інше.

Правило 3. Не ведіться на знижки

Якщо бачите продукцію гідного виробника за сміховинною ціною або з величезною знижкою, то це може говорити лише про дві речі: або шлюб, або колекція знята з виробництва. У першому випадку все зрозуміло, у другому ...

Багато хто купує залишки колекції, намагаючись заощадити таким чином. Тільки запам'ятайте: ви ніде не знайдете більше плитку з цієї колекції. Кількість матеріалу можна неправильно розрахувати, наскільки плит обов'язково ушкодяться при доставці, ще кілька при укладанні. А якщо ремонтом займаєтеся самі, та ще й без досвіду - декількома зіпсованими фракціями справа не обмежиться. І знайти відсутні деталі ви не зможете, так як купили останню партію. З ідеальну ванну доведеться розпрощатися. Або купувати нову колекцію. Сумнівна економія виходить.

Правило 4. Відмовтеся від крайок-роздільників

Останнім часом стало модно купувати вузьку плитку-роздільник, яка відмежовує 2 вид основної плитки. Цей красиво у великих за площею ванних кімнатах, але в невеликій створює непотрібну строкатість, розбиває цілісність картини. Так, плитка-роздільник виглядає ефектно. Поки ви не встановили ванну, унітаз, крани, тримачі рушників і декор. Все це розіб'є ефектну кромку на купу незрозумілих фрагментів, порушуючи цілісність композиції.

Правило 5. На підлогу тільки темна плитка

Тут все просто - за скільки ваш красивий світлий підлогу перетвориться в брудно-сірий? Максимум за рік. У той час, як темна плитка не втратить свій привабливий вигляд за багато років. Плюс до цього, одне з правил облицювання говорить - затирка повинна бути в тон плитки. Світла колекція - світла затерла. Думаю, всі бачили ці чорні розділові шви, в які вона перетворюється. Виглядає жахливо і відмити неможливо.

Правило 6. Купуйте однотонну плитку

Зараз в моді величезні малюнки на всю стіну. Це, звичайно, красиво, але ...

По-перше, так само як роздільник, обстановка може розбивати красивий малюнок, роблячи його неприємним погляду. По-друге, на кутах малюнок доведеться розбити в будь-якому випадку, що теж не покращує вигляд ванної кімнати. Основна плитка повинна бути однотонною (симетрично), створювати враження цілісності.

Правило 7. Використовуйте «картини»

Монотонна ванна - це правильно, але безлико. У попередньому пункті ми говорили, що не варто використовувати малюнки на всю стіну, як би красиво вони не виглядали на перший погляд. А от невеликі вставки-картини здатні оживити нудний інтер'єр. Головне вибрати місце, де кольорову плитку не розіб'ється обстановка або наступний декор.

Правило 8. Світла смужка під стелею

Світла смужка під стелею візуально збільшує простір, стіни перестають «тиснути» на людину, що часто трапляється, особливо якщо основний колір ванній - темний. Не нехтуйте цим прийомом. Важливо лише, щоб смужка була занадто широкою або вузькою.

І найважливіше: ніколи не купуйте на підлогу ванної кімнати глянсову плитку. Це формене самогубство. Є спеціальна плитка, рівень ковзання по якій мінімальний. Звертайте на це увагу при покупці.

  • 1