Керамічні блоки та їх переваги

Керамоблок - це будівельний матеріал, який використовують для зведення стін. Зовні він дуже схожий на цеглу, той же червоний блок з отворами, виготовлений з обпаленої глини. Але в чому їх відмінності?

Розмір - це перше, від чого вони різняться. Так, керамічний блок може бути різних розмірів і найчастіше він більше в 2-15 разів. На відміну від цегли, взимку керамоблок захищає краще через низьку теплопровідність і має більший обсяг. Будувати керамічним блоком буде швидше (через розмір) і дешевше через менших витрат по тій же причині. Спільне в цих будівельних матеріалів - паропроникність, порожнеча і міцність. Один з великих плюсів керамоблока - пожежобезпечність. Можете не турбується про загрозу горіння будинку або іншого побудованого приміщення. Замовити керамоблоки радимо за цим посиланням https://keraterm.com.ua/product-category/keramichni-bloki/ вже зараз.

Екологічність матеріалу становить 100%, адже він повністю виготовлений з натуральної сировини. Присутня висока звукоізоляція. Зберігатися блок може до 50 років. Як і будь-який будівельний матеріал, керамічний блок має свої недоліки: проблема будови багатоповерхівки, адже при сильному тиску блоки починають тріскатися; незважаючи на теплостійкість, взимку краще зміцнити стіни і зробити їх товщі; при будові вода може нашкодити блокам, краще уникати попадання вологи; стінки матеріалу досить тендітні, при переміщенні потрібно бути обережним; підрівнювання під розмір спеціальним інструментом для зрізу.

Існують різні види керамічних блоків, які треба знати:

а) для кладки стін;

б) для кладки кутів;

в) побудова перегородок;

г) створення перекриттів, віконних і дверних прорізів.

Щоб матеріал не пошкодився, необхідно правильно його перевезти. Зазвичай, постачальники самі доставляють в потрібних умовах, якщо такої можливості немає, можете замовити вантажівку. Головне, щоб дорога була звивистою, а просторій, рівною, твердою і прямий. Розвантаження займає приблизно півтори години. Зберігати блоки влітку можна під сонцем, а взимку бажано чимось накрити, щоб вони не всотали вологу.

Щоб не допустити помилку при будівництві керамоблоками, варто найняти досвідчених будівельників, якщо досвіду мало. Чи не маловажно вибрати якісний цемент і заповнити всі широкі стики.

Керамічні блоки відмінно підходять для будови, використовується менше фінансових витрат, ніж від цегли. Але не варто забувати про їх крихкості, якими б міцними вони не були. Переваги матеріалу закріплені більш високою ціною, але це того варто.

  • 1