Як вибрати вертикальні жалюзі?

Надає особливого значення інтер'єру приміщення оформлення вікна. Багато що залежить від вибору полотна для завішування отвору. В сучасних умовах затребувані жалюзі. Вертикальні жалюзі - популярний вид світлозахисних пристроїв, яким закривають вікна. 

 Вибір жалюзі

Жалюзі підбираються певним чином відповідно до кольору, малюнком і фактурою з урахуванням навколишнім оточенням. Жалюзі складаються з вертикальних або горизонтальних пластин.

Хороша заміна штор в офісних приміщеннях, але також здатність створити унікальний затишок і в будинку або квартирі. Жалюзі як ергономічні пристрої створюють неповторний комфорт в приміщенні і допомагають регулювати ступінь освітленості.

Вертикальні жалюзі чудово захищають від сонячного світла, вони практичні і функціональні. Жалюзі прості і надійні при виконанні своєї функції, можуть зберегти зовнішній вигляд тривалий час.

Вони здатні закривати великі площі, нестандартні віконні прорізи. Тому найчастіше жалюзі виготовляють на замовлення. Споживач вибирає колір, вид, матеріал вироби. А фірма по виготовленню жалюзі тільки робить необхідні виміри вікна. Для того, щоб замовити якісні жалюзі радимо перейти на сайт https://kolorit.kiev.ua вже зараз.

Види вертикальних жалюзі

Вертикальні жалюзі бувають з різного матеріалу: тканинні, алюмінієві, нитяні, пластикові і комбіновані. Розсувні жалюзі з тканини пропонуються у великому асортименті.

Різних тканин більше 3000 видів, можуть відрізнятися за складом і бувають змішаного виду. Головна перевага-це невисока ціна і зручність у використанні, можливість вибрати будь-який дизайн і щільність тканини. Але мінусом у таких пристроїв є те, що тканинні швидко забруднюються і їх складно чистити.

Пластикові вертикальні жалюзі частіше використовують у великих приміщеннях при дотриманні санітарно-гігієнічних вимог (столові, медичні заклади). Є великий вибір кольорів, їх зручно вішати і чистити.

Нитяні жалюзі виглядають розкішно, надають вікна легкість і легкість. Один з дорогих видів вертикальних жалюзі, що має обмежений вибір кольорів, але при цьому прості в догляді.

Мультифактурні комбіновані жалюзі-це витвір мистецтва досвідченого дизайнера. Такі жалюзі збираються вручну, що представляють собою ексклюзивність, і тому виглядають багато і коштують дорого.

  • 1