Види і переваги світлодіодних світильників

На зміну звичайним лампам розжарювання прийшли сучасні технології, які доставляють масу зручностей та дозволяють економити. Це світлодіодні світильники, які стають все більш затребуваними, причому не тільки для організації домашнього освітлення, а й офісного, промислового.

 

 Класифікація світлодіодних світильників:

  • Класифікуються LED світильники за різними ознаками.
  • За типом монтажу. Світлодіодні світильники можуть битьвстраіваемимі і накладними.
  • За місцем установки, LED лампи можуть бути стельовими, настінними, підлоговими.
  • Залежно від типу корпусу, світильники бувають точковими, прожекторами, стрічками, каскадних конструкціями, LED панелями.
  • Залежно від призначення LED світильники можуть бути промисловими, офісними, ландшафтними, застосовуватися в громадських місцях, для організації домашнього освітлення.

Відразу варто сказати, що багато покупців часто говорять про високу вартість освітлювальні світлодіодних приладах. Однак вони забувають, що термін експлуатації світильників цілком виправдовує витрати, так як він досягає близько 25 років. Однак це загальна статистика, адже від інтенсивності експлуатація світильників може сильно змінюватися.

Переваги світлодіодних світильників

В даний час світлодіодні прилади стали дуже популярні. Це цілком зрозуміло в силу їх незаперечних переваг, які полягають в наступному.

Довговічність. Навіть якщо прилад буде функціонувати близько 10 годин в день без перерв, то термін його служби складе приблизно 25 років.

Всі складові елементи приладів не завдають шкоди здоров'ю людини.

Варто зазначити, що світлодіодні світильники відмінно економлять електроенергію, за рахунок чого оплата комунальних послуг невелика.

Пристрої не потребують складності в обслуговуванні або заміни.

Світлодіодні світильники стійко переносять вібрацію або інші види механічних впливів. Якість освітлення від цього не змінюється.

Серед різних видів освітлення, світлодіодні світильники є міцними, надійними, вібростійкі приладами освітлення.

  • 1