У чому переваги гірлянди Белт Лайт?

Гірляндами прикрашають інтер'єр, фасади будинків, рекламні щити. Такий декор привертає увагу оточуючих.

Популярним освітлювальним приладом вважається гірлянда Белт Лайт, представляючи собою плоский шлейф з контактними гніздами для установки лампочок. У плоскому шлейфі розташовані дроти для проходу струму, їх кількість залежить від функціонального призначення гірлянди. Якщо вас цікавлять дані гірлянди, то радимо перейти за посиланням https://ledworld.ua/girljandy-ulichnye/girljandy-ulichnye-belt_light вже зараз.

Переваги гірлянд Белт Лайт

Перш ніж придбати світлодіодні лампочки Белт Лайт, розберемося з їх основними перевагами. Освітлювальний прилад виготовляють за сучасною технологією із застосуванням перевірених матеріалів. Вони дозволяють використовувати конструкцію Belt Light на вулиці.

Ефект від переливаються вогників заворожує. П'ятижильним світлодіодним приладом можна керувати за допомогою контролера, створюючи різні світлові ефекти.

Гірлянда проста в обслуговуванні, стійка до високої вологості і перепадів температур. Белт Лайт здатна працювати протягом декількох років безперервно.

Світлодіодні лампи в конструкції гірлянди дозволяють значно економити на електроенергії. Для установки декору не потрібно професійних навичок, встановити конструкцію можна власними силами.

Така прикраса відмінно зарекомендувало себе в оформленні різних архітектурних споруд, майданчиків, екстер'єрів будинків. Широке застосування гірлянди знайшлося в рекламній кампанії.

Підключення

Підключення освітлювального приладу відбувається за тією ж схемою, що і світлодіодні стрічки. Гірлянду виробники випускають бухтами по 50 і 100 метрів. Це важливо враховувати при установці освітлювального приладу на великих площах, набуваючи перехідники та конектори для приєднання елементів.

Процес монтажу складається з декількох етапів:

  • В першу чергу готують сталевий трос перетином не менше 4 мм, він буде служити несучою конструкцією.
  • Трос натягують між елементами конструкції, закріплюють. До нього приєднують гірлянду стяжками або простим намотуванням.
  • Попередньо виконують розрахунок необхідної довжини гірлянди. Під час з'єднань елементів дотримуються полярність. Всі з'єднання ретельно ізолюють.
  • Після установки гірлянду підключають до електромережі.

Важливо пам'ятати, що для вулиці використовують гірлянди з вологозахисними властивостями. При установці освітлювального приладу в важкодоступних місцях або на висоті, потрібна допомога професійних альпіністів.

Вони не тільки зможуть виконати монтажні роботи, а й проведуть роботи по заміні перегорілих ламп.

  • 1