Переваги скляних міжкімнатних дверей

Скляні двері - це оригінальне і все ж незвичайне рішення, тому ми найчастіше їх бачимо в сучасних інтер'єрах. У приміщеннях, де ми піклуємося про освітлення і цікавий зовнішній вигляд, скляні двері будуть виглядати ідеально. Вони стануть цікавим доповненням будинків і квартир, оформлених в мінімалістичному або скандинавському стилі.

Скляні міжкімнатні двері, які можна замовити за цим посиланням https://www.glassok.ua/dveri-iz-stekla/, все частіше з'являються в сучасних інтер'єрах. Вони чудово поєднуються з інтер'єрами, оформленими в мінімалістському, скандинавському або лофт-стилі. Вони відповідають іншим скляним деталям, таким як столи, сходи і аксесуари.

Скло, призначене для таких рішень, є безпечним, тобто воно загартоване і міцне. Завдяки цьому, навіть в разі пошкодження або поломки, дрібні шматочки не будуть розсипатися по всій кімнаті, але будуть руйнуватися і утворювати «павутину» на двері. Ми також можемо вибрати скло з різними рівнями прозорості. Це відмінний варіант для збереження конфіденційності в таких місцях, як ванна кімната або спальня.

Двері з прозорого скла вільно пропускають світло і є додатковим прикрасою інтер'єру. А коли справа доходить до декору, ви можете вибирати з широкого спектру кольорів скла і прикрас на склінні.

Переваги скляних дверей:

  • Дизайн. Скло дає широкі декоративні можливості і надає приміщень сучасне вираз. Тим більше що сучасні технології дозволяють урізноманітнити дизайн. Ми можемо вибрати прозоре матове скло з декоративними елементами, привабливими принтами, з гравіюванням або піскоструминної обробкою.
  • Освітлення кімнати. Це звичайно очевидно, але найважливіше перевага, яку мають міжкімнатні двері зі склом - це відсутність блокування доступу світла, саме тому їх часто вибирають для приміщень, які з різних причин не мають гарного природного освітлення, наприклад, для кімнат без вікон і ванних кімнат.
  • Безпека. Всупереч зовнішнім виглядом, скло в дверях дуже міцне, і нам не потрібно турбуватися про його безпеку. Найчастіше двері оснащуються товстим, високоякісним загартованим склом, що забезпечує безпеку для користувачів. І якщо трапиться удар, добре зроблені скляні двері розсипаються, мов кришталь, на дрібні зерна без гострих країв.
  • Вологостійкість. Вода не страшна для скла, тому має сенс купити скляні двері для приміщень, які будуть постійно або періодично вологими.
  • 1