Що входить в капітальний ремонт квартири?

Для кожного з нас ремонт - це заміна обробки, комунікацій і проведення будь-яких глобальних змін в інтер'єрі. Але варто знати, що існує кілька видів ремонту, одним з яких є капітальний.

 

Капітальний ремонт складається з наступних основних робіт:

- демонтаж старих перегородок;

- демонтаж сантехнічних та електричних приладів;

- розводка проводки, електромонтажні роботи, вентиляція;

- розводка сантехнічних труб;

- установка сантехніки;

- заміна радіаторів опалення;

- укладання кахельної плитки або керамограніту;

- монтаж міжкімнатних дверей, монтаж підлогових покриттів, монтаж стельових систем;

- прибирання та вивезення будівельного сміття.

Капітальний ремонт квартири по дизайн-проекту

Одним словом, такий ремонт передбачає повну зміну вигляду вашої квартири або будинку. Проведення ремонту силами фахівців має на увазі під собою повне перепланування, заміну підлоги, вікон, дверей та інших важливих елементів житла. Для проведення грамотного і якісного капітального ремонту необхідно в першу чергу скласти дизайнерський проект, який дозволить визначити види робіт, їх обсяг, а також попередню вартість.

Якщо ви вирішили провести в своєму будинку (квартирі, офісі або котеджі) капітальний ремонт, варто розуміти, що потрібно буде замінити не тільки труби, сантехніку та меблі, але також необхідно буде встановити нову електропроводку та інші сучасні системи життєзабезпечення.

Зараз на ринку їх велику кількість в безлічі, тому буває не так просто визначитися з вибором. Тому краще всього звернутися за допомогою до фірмовим майстрам, які мають великий досвід в роботі з різними матеріалами.

Особливості капітального ремонту

Капітальний ремонт квартири - це процес, що означає проведення якісної обробки інтер'єру з застосуванням багатофункціональних матеріалів і сучасних технологій обробки. Процес капітельного ремонту передбачає проведення великої кількості робіт:

- видалення старої обробки;

- вирівнювання і підготовка поверхонь;

- заміну старих комунікацій;

- перепланування приміщення;

- зведення нових перегородок і конструкцій;

- заміна вікон і дверей та інше.

Перед початком капітального ремонту слід скласти точний і чіткий план робіт. Це дозволить заздалегідь придбати всі необхідні будівельні та оздоблювальні матеріали в потрібній кількості. Капітальний ремонт є самим вигідним і надійним способом створення в будинку комфортних, затишних і приємних умов.

Дуже важливо, щоб такий ремонт проводився фахівцями, які мають високий професійний рівень і великий досвід робіт в даній сфері. Це дозволить трудомісткий процес реалізувати на найвищому та якісному рівні, в розумні терміни за доступними розцінками.

 

  • 1