Алюмінієвий рифлений лист: характеристики, переваги і використання

Алюмінієвий рифлений листовий метал стає популярним вибором для використання в будівництві. Він дозволяє формувати особливі фактурні поверхні, виступаючи в якості стильного і міцного облицювання або елементів конструкцій з антиковзаючими властивостями.

Істотним плюсом є те, що рифлений алюмінієвий лист стійкий до корозії практично в будь-якому середовищі. Він не піддається впливу парів органічних сполук, а також стійкий до хімічних речовин, таким як аміак, діоксид вуглецю і кислотам, таким як соляна кислота, азотна кислота і сірчана кислота. Це антикорозійне властивість продовжує термін служби металу і зберігає його привабливим протягом усього терміну служби. До речі, алюминиевый лист рифленый тут можна придбати за привабливою вартістю.

Переваги алюмінієвих листів:

 

  1. Різноманітність дизайну і стійкий зовнішній вигляд. Блиск і яскравість алюмінію оживляють його оточення, і, оскільки він не залишає плям, які не знебарвлюється і не гниє, він виглядає яскравим і блискучим протягом тривалого часу. Алюмінієвий рифлений листи можуть мати різні види обробки, кольору і текстури, які захищають його і ще більше збільшують його зовнішній вигляд.
  2. Алюмінієвий рифлений лист простий в роботі і обслуговуванні. Конструкції з нього можна легко демонтувати, транспортувати і повторно збирати в новому місці. Цей матеріал легко чиститься і миється.
  3. Стійкість до корозії. До неї відноситься запобігання гальванічної корозії, яка могла б стати проблемою, коли алюміній знаходиться в контакті з деякими іншими металами в агресивній атмосфері. Іншим важливим фактором є запобігання щілинної корозії, яка може виникнути, коли їдкі солі, сажа, бруд або пісок можуть потрапити в щілини, перекриття або на будівельну поверхню, частиною яких є алюмінієвий лист.
  4. Екологічність. Алюміній піддається вторинній переробці необмежену кількість разів. Причому тільки 5% від початкової енергії, використовуваної для виробництва алюмінієвого рифленого листа, потрібно для переробки. Це натуральний матеріал, третій найбільш часто зустрічається елемент в земній корі.
  5. Алюмінієвий рифлений лист легко може приймати різні форми. Він може бути прокачаний, зігнутий, спресований, відлитий під тиском, зігнутий в рулон, анодований і т.д.

Алюмінієвий лист простий у використанні, довговічний і економічний у роботі. Численні кольору і розміри пропонують необмежені можливості для творчого підходу до нових проектів в промисловості, реконструкції та ремонті.

Поширені сфери використання

Алюмінієвий рифлений лист ідеально підходить для будь-яких покрівельних і облицювальних робіт. Використання алюмінію для покрівлі має багато переваг, завдяки легкості і високому співвідношенню міцності до ваги. Його використовують також в елементах конструкцій, які повинні володіти антиковзаючими властивостями. Листи алюмінію застосовують в хімічній промисловості, машинобудуванні, меблевому виробництві та авіабудуванні.

  • 1