Що таке снігова кімната?

 

Таке місце в приміщенні лазні також називають кімнатою штучного снігу. Саме вона є найбільш придатною для того, щоб добре охолодитися після сауни.

 

При цьому людина розтирається приємним і ніжним на дотик пухнастим снігом. Фахівці запевняють, що контрастні спа процедури, які ґрунтуються на температурних різких перепадах, є дуже корисними для шкірного покриву, а також вони надають людині бадьорості і свіжості, стимулюють кровообіг. Якщо ви хочете замовити будівництво снігової кімнати, то радимо перейти за цим посиланням https://baspro.ua/snejnie/ вже зараз.

Спорудження снігової кімнати

Варто зауважити, що така кімната включає в себе два приміщення: технічного призначення і сама споруда для релаксу з присутністю в ній штучного снігу.

У технічній кімнаті розміщено все необхідне обладнання, а саме: снігогенератори та пульт дистанційного керування, систему вентиляційну і підготовки води, а також охолоджуючу.

Коли система включається, то кімната охолоджується за принципом морозильної камери. При цьому в ній починає випадати штучний сніг. Він формується з охолодженого повітря і простих водяних крапель. Для створення в кімнаті снігового шару в 30 сантиметрів досить приблизно 40 хвилин.

Слід зауважити, що всі пристосування необхідно підбирати індивідуально. До уваги береться розрахункове навантаження і габарити простору, архітектурні та інженерно-технічні особливості кімнати.

Присутність термоізоляційних дверей є обов'язковою умовою при спорудженні такого простору в лазні. Вона повинна герметично закриватися і витримувати перепади температурного режиму.

Назовні холод ні в якому разі виходити не повинен. Як правило, для такої кімнати застосовуються двері прозорі з наявністю потрійного скління і підігріває системою. Також вони протягом тривалого періоду повинні витримувати температурний режим до (-28) градусів.

Зазвичай в таких снігових кімнатах температурний режим підтримується на рівні в межах від (-3) до (-6) градусів з високими показниками вологості. Завдяки цьому створюється унікальний мікроклімат, який виникнення захворювань простудного типу повністю виключає.

Проводити контроль за такими показниками як інтенсивність виробництва сніжинок і тривалість, контроль потужності дії системи можна за допомогою пульта дистанційного керування або ж сенсорного екрана.

  • 1