Архітектурні світлодіодні прожектори: для чого вони потрібні?

 

Для чого потрібні архітектурні прожектори? Зазвичай їх використовують для підсвічування різного роду будівель, конструкцій або архітектурних композицій. Такі світлодіодні світильники добре захищені від пилу. Вони на сьогоднішній день є найбільш досконалими приладами для освітлення.

 

Переваги:

  1. мінімальні витрати на обслуговування;
  2. висока ефективність;
  3. надійність;
  4. безпеку.

Де застосовують прилади:

  • для освітлення басейнів;
  • для освітлення колон;
  • для освітлення будівель;
  • для освітлення архітектурних композицій;
  • для підсвічування ландшафтного декору.

Варто зазначити, що прожектор светодиодный направленного света представлений у великій кількості варіантів виконання. Все залежить від того, яке харчування використовується. Сьогодні найбільш популярною стає світлодіодна технологія. Вже не можна уявити жодне європейське місто без такого освітлення.

Основна маса пристроїв зроблена для використання їх в якості архітектурного підсвічування. Є певні типи підсвіток для окремих частин різних будівель. Такі прожектори мають безліч переваг. Головним є, звичайно - енергозбереження. При використанні звичайного освітлення вночі і у вечірній час протягом року, доводиться заплатити чималі кошти. Але світлодіодне освітлення дає можливість добре заощадити кошти. Якщо навести приклад, то за підрахунками такі світлодіоди можуть працювати (при 8 годин на добу) близько 17 років.

Більш того, використання такої технології не приносить ніякої шкоди для людини. Світлодіодне освітлення не має ультрафіолетового випромінювання. Якщо такі предмети після використання утилізувати, то шкоди від них також немає ніякого. Вони не містять шкідливих речовин (ртуті). Якщо говорити про якість освітлення, то воно на вищому рівні. Наприклад, якщо порівняти роботу старих прожекторів і світлодіодних світильників, то в останніх світловий потік використовується на сто відсотків і сильно відрізняється від прожекторів звичайного типу.

Якщо говорити про якість, то воно набагато вище, ніж в інших прожекторів. Такі моделі добре протистоять перепадів температури, вібрації, ударів, вологості.

Висновок

Прожектори зручні, практичні і вічні. Прожектори легкі, що дає можливість зручно працювати на висоті. Практично не гріються, компактні.

Зараз такі прожектори використовується часто при архітектурній та магістральному підсвічуванні. Можна побачити їх використання у багатьох містах України. Вечірньої пори вони висвітлюють пам'ятники або архітектурні конструкції. Також можна їх помітити і при освітленні фасадів будівель корпорацій. Можна побачити їх на будівлях міської адміністрації. Часто застосовуються для підсвічування рекламних конструкцій.

 

  • 1