Як вибрати бездротові навушники?

Ізоляція звуку. Якщо ви працює музикант, який пише в блогах і продюсерів, ви знаєте, як важливо слухати кожну замітку. Ви не можете зробити це, якщо є багато зовнішніх шумів, таких як шум машин або людей, балакунів поруч з вами в метро.

 

Однією з важливих характеристик є звукоізоляція, також звана шумо-ізоляцією. Це гарантує, що, як тільки навушники будуть включені, вони заблокують всі фонові звуки для вас. Це гарантує, що ви не чуєте нічого, крім музики з вашого телефону.

Надійність бездротових навушників

Поверніться кілька років тому, і Bluetooth був одним з найменш надійних варіантів підключення. Його діапазон був коротким, і ви будете мати справу з постійними відключеннями.

Це вже не так завдяки новим інновацій, таким як Bluetooth 5. Остання лінійка пристроїв iPhone і Android підтримує його, як і більшість бездротових навушників від https://www.aks.ua/catalog/naushniki/sposob-podklyucheniya/besprovodnye.

Шукайте нову підтримку Bluetooth, коли ви йдете в магазин за гарнітурами. Це гарантує більш міцні з'єднання і більш широкий асортимент.

Якість звуку

Звукоізоляція - це тільки початок. Вам знадобиться пара, яка гарантує найвищу якість звуку, яке може запропонувати бездротова технологія. Для кращих навушників, обов'язково подивіться на інші якості, такі як:

  • Опір;
  • Загальна спотворення;
  • Рівні чутливості;
  • Рівні звукового тиску;
  • Придушення стороннього шуму;
  • Загальна частотна характеристика.

Якщо дана модель не влаштовує в якості навушників, на які ви дивитеся, для початку необхідно перевірити аудіо-відтворення.

Розглянемо оптимальний термін служби батареї.

Для більшості людей десять годин роботи в даному режимі автономії це добре. Якщо ви музикант, професійний стример відеоігор на Twitch або якщо ви покладаєтеся на музику для довгих тренувань, то це не спрацює.

Вам знадобляться більш тривалі варіанти автономної роботи. Шукайте навушники, які забезпечують до двадцяти годин на роботі автономії, як бездротові ігрові навушники від Headphonesaddict. Це буде тривати протягом усього вашого роботи або ігрових сесій.

Знайшли інформацію корисною? Дотримуючись цих порад, ви зможете знайти саме той тип бездротових навушників, який вам потрібен.

Якщо ви шукаєте більш корисні статті, не соромтеся читати мій блог, я намагаюся охоплювати всі: всі можливі цифрові пристрої.

  • 1