Переваги міжкімнатних дверей з МДФ

 

Сьогодні є багато виробників, які виготовляють міжкімнатні двері. Для виробництва виробів, які ділять приміщення на окремі кімнати, застосовуються різні матеріали.

 

Останнім часом все частіше покупці стали звертати  увагу на двері з МДФ. Це цілком виправдано через те, що двери МДФ володіють хорошою міцністю, гарними звукоізоляційними властивостями та виконуються в різних варіантах обробки. Це сприяє застосовувати міжкімнатні двері при оформленні приміщень в різних стильових напрямках.

До числа переваг таких дверей можна віднести:

  • відмінний зовнішній вигляд;
  • в порівнянні з виробами з масиву, конструкції з МДФ коштують у кілька разів нижче;
  • незважаючи на це, міцності від цього не відрізняються. Міжкімнатні двері з МДФ досить міцні, надійні та довговічні;
  • матеріал виготовлення, тобто, МДФ відноситься до екологічно чистого класу, що виключає шкідливий вплив на здоров'я людини;
  • вироби не вимагають складного догляду;
  • важливим фактом таких дверей є те, що вони наділені високими показниками звуко- і теплоізоляційних властивостей.

Трохи про сам матеріал виготовлення

В основі сировини, яке служить вихідним матеріалом для виготовлення МДФ є дерево, вірніше, його волокна. Якщо розшифрувати абревіатуру МДФ, то вийде деревоволокнистих плит. Для її виготовлення беруться деревна тирса, які піддаються пресуванню під високим тиском.

Виходить матеріал в кілька разів, що перевищує міцність ДСП. МДФ плити легко піддаються обробці, можна наносити візерунки на поверхню, фарбувати її. Тому міжкімнатні двері з даного матеріалу мають попит. 

Різноманітність міжкімнатних дверей велике. Головне, щоб виробник дотримувався всіх технології виготовлення продукції, щоб в наслідок вироби могли служити довгий час і залишатися в первозданному вигляді.

Тим більше, що двері легко піддаються обробці декоративними матеріалами, без складнощів покриваються лакофарбовими матеріалами, облицьовують плівкою і шпоном.

  • 1