Промислові холодильні камери: їх особливості

Попит на холодильники, морозильні установки стає дедалі більшим, адже охолодження продуктів в літній період, збереження їх свіжості виходять на перший план для домашнього використання, для ресторанів, барів, для великих обсягів в промислових масштабах.

 

Холодильні камери, представлені за даним посиланням https://legat.com.ua/srednetemperaturnije-holodilnie-kameri-iz-sendwich-panelej/ є відмінним варіантом, вони випускаються в різних модифікаціях. Їх перевага від решти устаткування у використанні сендвіч-панелей, простота конструкції та експлуатації.

Різновиди

Ринок охолоджуючого устаткування пропонує морозильні ларі та горизонтальні ванни, холодильні вітрини, шафи та камери, охолоджувані стелажі. Найбільш вигідним придбанням з практичного боку стануть холодильні камери, які повністю справляються із завданням збереження продукції, відрізняються надійністю, невеликим споживанням енергії.

Конструкція з сендвіч-панелей забезпечує ідеальне збереження товару при середньому та низького ступеня заморозки. Це кращі комплектуючі для холодильних камер будь-яких розмірів. Низька теплопровідність стінок дозволяє виготовляти компактні установки з невеликою вагою. Камери довговічні, надійні, вологонепроникні, відповідають нормам пожежної безпеки.

Особливості експлуатації

Широке застосування в будь-яких галузях, де необхідна заморожування та охолодження, дозволяють ефективно справлятися з поставленими виробничими завданнями:

  • підприємства завжди користуються закритими камерами, як найкращим способом зберігання продуктів;
  • молокопереробна галузь не обійдеться без холодильних камер, бо швидкопсувний товар потребує швидкого і надійного охолодження;
  • застосування для зберігання м'яса і продуктів м'ясопереробки підтверджено багаторічною практикою;
  • підійде обладнання для зберігання овочів і фруктів;
  • пекарні та булочні використовують холодильні установки невеликих обсягів;
  • можливість комплектувати приміщення будь-якої площі під охолодження. виключаються випадки примерзання дверей, замків;
  • легкість монтажу дозволить збільшити або зменшити розміри обладнання при необхідності.

Правильний вибір обладнання забезпечить максимальну ефективність готової продукції та напівфабрикатів. Крім харчової промисловості, холодильні камери використовуються для зберігання хутряних виробів, хімічних реактивів, квітів.

  • 1