Сигналізація Ajax: переваги, монтаж і підключення

Одним з найбільш надійних способів захистити своє житло від небезпек є встановлення сигналізації. На ринку представлено безліч типів сигналізацій від різних виробників.

 

Звернемо увагу на бездротові моделі, такі як сигнализация аякс купить яку можна, перейшовши за посиланням. Давайте дізнаємося про переваги та монтаж.

Особливості монтажу і підключення

Базова комплектація сигналізаційної системи передбачає наявність централі, детекторів руху, датчиків відкриття вікон і брелока з тривожною кнопкою.

Центральний блок отримує сигнали від датчиків, забезпечуючи максимальну оперативність реакції на будь-які ситуації. Сигнал передається по зашифрованому радіо каналу.

Система може бути доукомплектована іншими датчиками - детектори затоплення, витоку газу, пожежні датчики. Є можливість підключення до системи розумний будинок, установки відеокамер та інших корисних речей.

Установка передбачає складання схеми розміщення центрального блоку і всіх датчиків. Після чого кожен елемент встановлюється за допомогою спеціальних кріплень, які входять в комплект сигналізації. Установку необхідно проводити згідно з інструкцією, щоб уникнути помилок.

Датчики фіксують зміни в певній зоні та передають сигнал на центральний блок. Якщо пропав інтернет, то система передбачає передачу сигналу по GSM-каналу. У разі відсутності електрики надійність і безперебійність роботи забезпечує акумуляторна батарея.

Спрацьовує, система посилає повідомлення на мобільний телефон власника будинку. Таким чином, з'являється можливість швидко відреагувати на небезпеку.

Для управління може використовувати смартфон, планшет або комп'ютер. Через програми користувач може включати та вимикати сигналізацію, встановлювати нові параметри, переглядати відео.

Переваги:

  1. Бездротове підключення - все елементи, за винятком центрального блоку, працюють автономно, для їх установки та підключення не потрібно псувати обробку, щоб провести кабель.
  2. Дальність сигналу - елементи можуть передавати сигнал на відстань до 2000 метрів.
  3. Простота модернізації - сигналізацію легко встановлюється, настроюється, може укомплектувати при необхідності.
  4. Довговічність - термін експлуатації, заявлений виробником становить 7 років.
  5. Альтернативні канали зв'язку забезпечує безперебійну роботу системи та надійність.
  6. Можливість підключення до охоронних організацій.
  7. Регулярне оновлення - виробник працює над модернізацією системи та оновлює її шляхом випуску нових версій прошивки.
  • 1