Особливості буріння свердловин

 

Попит на будівництво котеджів, приватних будинків щодня зростає. Однак не у всіх районах є водопровід. Тому більшість власників житла цікавить, як можна підключитися до водозабезпечення та вибрати джерело води.

Безумовно, можна носити колодязну воду, проте даний процес є надто виснажливим, а якість води не у всіх випадках відповідає стандартам. Єдино вірним розв'язанням проблеми є буріння свердловин. Дану послугу можна замовити за посиланням https://1kbk.com.ua/uk/category/burinnya-sverdlovin-na-vodu/ вже зараз.

Переваги буріння свердловини:

 • підземна вода є корисною для здоров'я людини, тому не потрібно додаткове очищення;
 • при правильному бурінні свердловини, він може прослужити довгий час;
 • не потрібно прочищати або поглиблювати її, важливо контролювати роботу приладів;
 • невичерпність води;
 • водоподача цілодобово.

Буріння свердловини є трудомістким і технічно складним процесом. Без відповідного досвіду і геологічних знань дуже важко облаштувати якісну свердловину. З цієї причини найкраще довірити роботу професіоналам.

Як вибрати місце під свердловину?

Є кілька моментів, про які потрібно пам'ятати при виборі ділянки для свердловини:

 • в радіусі 4 метрів від свердловини не повинно бути будь-яких будівель;
 • на видаленні не менше 300 метрів не повинні розміщуватися промислові об'єкти, автомобільна траса, звалище;
 • знаходиться на відстані не менше 20 м від тих місць, в яких використовуються хімічні добрива для росту овочів.

Дуже часто власникам будинків важко підібрати найбільш підходящу територію для свердловини. Розв'язати дане питання допоможуть фахівці. Крім цього, в разі необхідності вони внесуть зміни в майбутній процес і порадять найбільш оптимальний варіант для розташування свердловини.

Методи буріння свердловини

При бурінні свердловини, фахівці можуть використовувати кілька способів, які володіють певними перевагами. Це можуть бути:

 1. Роторний є одним з найпопулярніших способів. Він відрізняється підвищеною швидкістю проходження свердловини, не потребує надмірній кількості обсадних труб. Завдяки обертається буру породи руйнуються.
 2. Ударно-канатний є простим способом застосовувати його на будь-якому ґрунті. Удар наконечника здатний зруйнувати ґрунт, частина якого виноситься за допомогою склянки;
 3. Шнековий спосіб використовується для піщаного і гравійно-піщаного ґрунту. Даний метод є швидким за рахунок обертання бура і підняття зруйнованого ґрунту наверх, завдяки шнеку.
 4. Колонковий спосіб менш поширений. Призначений для розвідувальної свердловини великої глибини.

Від яких параметрів залежить вартість?

Ціна буріння свердловини залежить від декількох параметрів, включаючи глибину, метод роботи, вживані матеріали, витрати на транспорт, проведення пусконалагоджувальних робіт. Істотна різниця у вартості буріння свердловини залежить від геології земельної ділянки, виду ґрунтових вод.

 • 1