Ремонт квартир в Одессе под ключ

Без чого не може обійтися жодна людина? Звичайно, без власного дому! І не важливо, що це: котедж або крихітна квартира - в будь-якому випадку ми всі прагнемо до того, щоб наш дім був затишним, красивим і стильним. Але як бути, коли для реалізації всіх ваших ідей про теплий і затишний дім вам не вистачає навичок і досвіду? Відповідь очевидна: ремонт під ключ.

 

Що таке ремонт під ключ?

Висловлюючись простою мовою - ремонт квартири від початку до кінця. У цьому випадку підрядник, який здійснює ремонтні роботи, бере на себе зобов'язання за рішенням всіх пов'язаних з цим заходом питань:

 • виїзд на дім;
 • складання кошторису;
 • розробка дизайнерського проєкту;
 • монтаж, демонтаж та встановлення перегородок;
 • покупка і доставка будівельних матеріалів;
 • чорнові та монтажні роботи;
 • остаточна обробка;
 • установка побутової техніки;
 • доставка і збір меблів і сантехніки.

Якщо вас цікавить ремонт квартир в Одесі під ключ, то радимо перейти на сайт http://www.stroy-comfort.od.ua вже зараз.

Єдине, що потрібно для ефективної діяльності від замовника - розуміти, чого саме він очікує від зробленого. Але і в цьому випадку, коли ремонт бачиться замовнику дуже смутно, організація, що здійснює ремонт під ключ може допомогти, пропонуючи варіанти дизайн-проєкту. Однак рішення завжди залишається за замовником, оскільки затверджений проєкт дає можливість скласти договір і кошторис.

Ремонт квартир під ключ здійснюється професійними фахівцями, які виконують весь спектр послуг: від планування до повного прибирання.

Переваги ремонту квартири під ключ:

 1. Економія. Знайшовши надійну будівельну компанію ви не тільки економите на ремонті та будівельних матеріалах, а й захищені від непередбачених витрат, з якими найчастіше стикаєтеся, маючи справу з розрізненими фірмами, що надають окремі види будівельних і супутніх послуг. Фірма зобов'язана вкластися в обговорену договором кошторис, не виходячи за її рамки.
 2. Якість і гарантії. Фахівці однієї компанії, що мають великий досвід злагодженої спільної роботи і весь, необхідний для успішного завершення роботи, інструмент, здійснюють всі етапи будівництва ґрунтовно, не допускаючи тих помилок, які найчастіше зустрічаються тоді, коли окремі елементи: малярні роботи, облицювання, електрику, теслярські роботи і ін., виконуються різними підрядниками. Цей процес гарантує якісний результат.
 3. Надійність. Обговорені та зафіксовані офіційною угодою сторін вартість всіх послуг, терміни виконання та інші обов'язки підрядника, так само гарантують вам якісний результат.
 4. Візуалізація. Професійні будівельні компанії мають у своєму арсеналі важливий інструмент, що дозволяє замовнику ще до здійснення робіт побачити те, як буде виглядати квартира або будинок - розробка 3D моделі. Це дозволяє вносити корективи на етапі складання дизайну, що надалі допомагає економити бюджет і час.
 • 1