Тонкощі вибору холодильного обладнання

При покупці холодильного обладнання необхідно враховувати безліч факторів.

 

 

Основні моменти:

  • Призначення обладнання (побутове, комерційне або професійне). При покупці професійної холодильної установки можна розгубитися в широкому спектрі моделей, що відрізняються різноманітними комплектаціями. При цьому потрібно точно знати сферу застосування устаткування, оскільки головна відмінність професійних, комерційних установок - це конкретна вузька спеціалізація. Причому обладнання може бути спроєктовано для певних вимог виробництва і завжди розраховане на тривалий термін служби при значних навантаженнях.
  • Вибір холодильної камери, яка монтується на основі готових модулів і панелей. Обсяг камери може бути різноманітним залежно від потужності установки й т. д.
  • Вибір холодоагенту для холодильної установки. Важливо використовувати саме озонобезпечні холодоагенти, такі як R134a, R Також на вибір холодоагенту безпосередньо впливає продуктивність холодильної установки, її конструктивні особливості.
  • Показники температурного режиму експлуатації. Середньотемпературне обладнання використовується для нетривалого зберігання продукції. Температурний режим таких установок в середньому знаходиться в межах від 0 ° С до + 10 ° С. Низькотемпературні установки застосовуються для тривалого зберігання заморожених продуктів з показниками температури до -18 ° С. До того ж існують комбіновані варіанти обладнання, здатні підтримувати різні температурні показники в різних камерах і т. д.
  • Важливим фактором при підборі холодильної установки є наявність всіляких індикаторів і зручних панелей управління, що дозволяють максимально швидко визначити й усунути причину простою обладнання. Відмінним рішенням буде монтаж системи самодіагностики.

До того ж на вибір холодильного обладнання на сайте polair.com.ua безпосередньо впливають правила зберігання продукції на підприємстві, які строго регламентуються відповідними вимогами.

 

 

  • 1