Корисні поради щодо вибору грузового ліфта

 

Вантажний ліфт має одночасно кілька призначень. Багато людей вважають, що дане пристосування призначене тільки для транспортування вантажу, але це не так. Перш ніж вибрати ліфт, рекомендується ознайомитися з його особливостями, а також з корисними порадами від фахівців.

 

Що таке вантажний ліфт?

До категорії «вантажні ліфти» відносяться вантажопасажирські пристрої, а також деякі інші механізми, які використовуються для переміщення вантажів. Мова йде про підйомниках, призначених для доставки документів, їжі та малогабаритних вантажів. Також до цих пристроїв можна віднести підйомні столи, які підходять для транспортування об'єктів між поверхами. Існують тротуарні ліфти, які доставляють людей на перший поверх будівлі або на поверхню вулиці.

Пристрої прийнято розрізняти за типом приводу, а також масі, яку вони здатні транспортувати. Крім цього, окремо визначають вид кабін і особливості шахти.

На даний момент вантажні ліфти необхідні різним організаціям для перевезення персоналу, а також технічних вантажів. До вибору даного пристосування на сайті http://www.telferlift.ru потрібно підійти відповідально, щоб воно довго прослужило без поломок.

Види ліфтів

Існує два основних види ліфтів. Рекомендується ознайомитися з їх особливостями, щоб розуміти, в чому функціональні відмінності.

Типи:

  • Вантажні. Їх вантажопідйомність може доходити до 5 тонн. Дані пристрої переважно використовуються на підприємствах і складах, де потрібно перевезення великих вантажів. Це впливає на кабіну і двері, тому як важливо мати можливість розвантажувати ліфт із застосуванням навантажувачів.
  • Маловантажні. Вони використовуються для перевезення малих вантажів, наприклад, паперу з архіву в різні кабінети компанії. Також можна відправляти посилки в приватних будинках, готову їжу, продукти. Припустимо, речі транспортуються між залом і кухнею в кафе. Маловантажні ліфти використовуються в торгових центрах для швидкого відправлення товарів. Зазвичай такі пристрої можуть витримати вага не більше 250 кг.

Ці характеристики потрібно враховувати при виборі типу конструкції.

Головні особливості

Слід розуміти, що найбільше видів конструкцій саме у ліфтів з невеликою вантаж. Вони підходять для доставки вантажів маленького ваги. Розмір кабіни невеличка, не більше метра у висоту, тому не вдасться транспортувати людину. Величина і форма кабін багато в чому залежить від приміщення, де вони монтуються.

Найчастіше використовується електричний привід, що не оснащений противагою. Подібний ліфт не шумить, а двигун ставиться внизу або вгорі шахти. Він не потужний, тому ліфт рухається повільно.

Окремо рекомендується розглянути завантаження ліфта. Вона буває двосторонньою та односторонньою. Вибираючи тип кабіни, рекомендується орієнтуватися на використання ліфта.

Конструкції, призначені для транспортування великих вантажів, багато в чому схожі. У них використовується електричний або гідравлічний привід. Перший варіант тихіше і має велику вантажопідйомність. Найчастіше конструкція виготовляється зі сталі.

Система безпеки однотипна. Присутній контроль руху, який зупиняє привід, якщо вже був пройдений самий верхній або нижній поверх.

Вибираючи ліфт, необхідно орієнтуватися на те, для якої мети він буде використовуватися. Якщо будуть транспортуватися тільки малі вантажі, тоді можна вибрати кабіну для перевезення ваги не більше 250 кг. В іншому випадку краще зупинитися на вантажний конструкції, здатної підняти кілька тонн.

  • 1