Як правильно вибрати студію дизайну квартир?

До вибору студії дизайну потрібно підійти серйозно, адже ви шукаєте надійного помічника для розробки інтер'єру свого житла. Співпраця і результат повинні бути задовільними. Розповімо, на які параметри потрібно звернути увагу при пошуку дизайнерської компанії.

 

Стильовий напрям

Перше, що потрібно подивитися - портфоліо. Напевно, ви смутно уявляєте свій майбутній інтер'єр, пошукайте в каталозі дизайнерського сервісу схожі картинки. Чи є в портфоліо проєкти в обраному вами стилі? Наприклад, замовнику подобається сучасний інтер'єр лофт, а студія спеціалізується на класичному дизайні. Краще пошукати ще.

Увага! Буде набагато приємніше і простіше співпрацювати з компанією, яка має досвід в реалізації проєктів в обраному вами стилі.

Функціональність та інженерні рішення

Щоб інтер'єр вийшов не тільки красивим, але і комфортним, зверніть увагу на планувальні рішення, які пропонує дизайнер интерьеров спеціалізованої компанії. Ознайомтеся з планами перепланування, розташування сантехніки, комунікацій. Поняття про функціональність приміщень у замовника і виконавця повинні збігатися.

Склад дизайн-проєкту

Перелік пропонованих послуг відрізняється. Уточніть, що входить в базовий проєкт. Виберіть студію, яка підготує плани, креслення, відомості, кошторис, займеться організацією покупок, порадить ремонтну бригаду. 

Вартість

Потрібно продумати бюджет і визначити, яку суму зможете витратити на послуги дизайнера. Шукайте компанію, тарифи якої відповідають вашим можливостям. Ціна може вказуватися за 1 кв. м або за кількість приміщень.

Важливо! Вартість проєктів відрізняються в залежності від розміру об'єкта, обраного пакета послуг і тарифів компанії. 

Надійність

Довіряйте квартиру і гроші тільки надійної студії. Надійність підтверджують наступні моменти:

  • досвід - за кілька років існування компанія змогла довести благонадійність;
  • наявність реалізованих проєктів;
  • публікації в дизайнерських журналах або згадка в ЗМІ;
  • позитивні відгуки клієнтів.

Спосіб зв'язку

Під час співпраці потрібно вирішувати багато питань. Виберіть сервіс, який пропонує зручний спосіб зв'язку: очний формат, по телефону або онлайн.

Готовність допомогти

Дизайн-студія повинна стати надійним помічником у вирішенні питань щодо ремонту. Деякі компанії не надають допомогу в покупці матеріалів або пошуку ремонтників. Інші організації мають напрацьовані зв'язки з постачальниками та підрядниками, допомагають знайти потрібний товар і робітників.

 

 

  • 1