Димарі з металу: переваги та особливості вибору

 

Вибір димоходу - одна з найважливіших задач в процесі монтажу опалювальної системи. Чому? Від того, наскільки грамотно буде підібрано цю конструкцію, залежить ефективність згоряння палива, швидкість прогрівання приміщення, рівень безпеки системи, і не тільки. Чому варто віддавати перевагу димоходам з металу? Такі димоходи практичні, довговічні, ідеально підходять для різних типів приміщень. До того ж, ціни на нержавіючі димарі доступні.

 

Якими перевагами відрізняються димарі з нержавіючої сталі?

Такі димоходи користуються особливим попитом серед власників будинків, котеджів, комерційних приміщень, і не тільки. Чим зумовлена ​​така популярність?

Варто зазначити, що нержавеющие дымоходы відрізняються легкою вагою, простотою монтажу, стійкістю до корозії та утворення конденсату. Крім цього, такі конструкції витримують високі температури, а термін їх експлуатації складає від 10 до 20 років. Головне - добре утеплити нержавіючі димохідні труби ще в процесі монтажу.

Які ще бувають димоходи?

Насправді, асортимент металевих димоходів не обмежується виробами з нержавійки. Серед переліку пропозицій можна знайти конструкції з низьколегованої сталі та оцинковки. Чим відрізняються такі димоходи? Кожен з цих матеріалів має свої переваги й недоліки та може довго служити в правильно підібраних умовах. Про які умови йдеться?

  • Сталевий димохід. Для виготовлення такої конструкції традиційно використовується низьколегована або нержавіюча сталь, завдяки чому вартість димоходу низька, в порівнянні з іншими варіантами. Димарі з низьколегованої сталі володіють високою герметичністю, забезпечують швидке виведення конденсату, легко поєднуються з будь-яким опалювальним устаткуванням. Однак такі димоходи відповідають нормам пожежної безпеки лише за умови їх правильного монтажу.
  • Димохід з оцинковки. Річ йде про сендвіч трубах, які добре виводять дим, не накопичують конденсат і мають високий рівень пожежної безпеки. Разом з тим, оцинкована сталь покрита спеціальним шаром, який захищає її від корозії, завдяки чому такі димоходи можуть використовуватися як всередині приміщення, так і зовні. Додатковий бонус конструкції - тривалий термін експлуатації.

Ну а якщо ви не знаєте, який димохід найкраще підійде для вашого приміщення, оптимальним варіантом стане співпраця з магазином, фахівці якого підберуть потрібну конструкцію, або виготовлять димохід під замовлення. Головне - звернутися в надійну компанію!

  • 1