Оздоблення будинку сайдингом - класика бюджетного фасаду

 

Провести облицювання фасаду будинку сучасні власники можуть різними матеріалами. Оздоблення будинку сайдингом стало дуже популярним за останні декілька років завдяки простоті монтажу, доступності й невисокій вартості. Матеріал універсальний, володіє чудові практичними й експлуатаційними характеристиками. Різновидів сайдингу кілька, власник будинку на етапі покупки може зупинитися на зразку, який найбільше йому підходить.

 

Які загальні переваги сайдингу для фасаду?

Матеріал являє собою панелі довжиною до 600 см. Характерною особливістю сайдингу є наявність гладкою лицьової поверхні, а також жолобків для вентиляції зі зворотною стороною. Панелі оснащені монтажними петлями й пазо-гребневою системою. Така форма дозволяє максимально спростити процедуру монтажу. І навіть сам власник, який володіє якимись серйозними навичками в будівництві, з установкою цілком здатний впоратися.

Сайдинг - виріб, за допомогою якого можна до невпізнанності змінити зовнішній вигляд споруди. Тому використовують його найчастіше для оформлення старих і старих будинків, піноблочних і газоблочних стін, які самі по собі виглядають не дуже естетично. Що стосується експлуатаційних показників, то їх потрібно розглядати, враховуючи, з якого матеріалу виконаний зразок. До речі, цена сайдинга вас приємно здивує.

Які характеристики у різних варіантів сайдингу?

Якості вінілового сайдингу

Зараз його використовують найчастіше, адже виріб недорого коштує, має прекрасні атмосферостійкими показниками, мало важить. Вініловий сайдинг може бути виконаний в самих різних варіантах, на нього наноситься практично будь-яка фактура, візерунки й малюнки. Це дозволяє змінити оформлення будівлі так, як власнику подобається найбільше. Матеріал здатний імітувати натуральну деревину, цегла, керамограніт. До мінусів можна віднести не дуже високі ізоляційні показники, штучне походження, пожежобезпечність.

Якості металевого сайдингу

Тут потрібно уточнити, що металевий сайдинг може бути виконаний як зі сталі, так і з алюмінію. Решта варіантів набагато міцніше алюмінієвих, краще протистоять вітровим навантаженням, впливу опадів. З іншого боку, алюмінієвий сайдинг набагато легше, тому не навантажує фундамент споруди. Він захищений від корозії, хоча часто коштує дорожче. На металевих панелях також може бути присутнім практично будь-який візерунок і рельєф, оскільки їх покривають полімерним шаром.

Цокольний сайдинг

Це виріб теж може бути виконано зі сталі або ПВХ. Але його виділяють в особливу групу, оскільки цокольний сайдинг володіє особливо високими показниками міцності. З цією метою матеріал роблять товщі й масивніше. Він краще справляється з навантаженнями, але важить більше, а коштує дорожче.

Загалом, розуміючи характеристики сайдингу повною мірою, власник напевно зможе правильно його використовувати. І в підсумку отримає відмінний результат ремонтних робіт.

  • 1