Ремонт квартири: краще робити самостійно чи залучити професіоналів?

Ремонт квартир - складне і відповідальне завдання, що вимагає не тільки багато часу, зусиль, а й серйозних грошових вкладень. Деякі власники, щоб заощадити гроші воліють робити обробку, монтаж і навіть перепланування самостійно. Але такі роботи обходяться дорожче. Чому?

 

Від чого залежить вартість ремонту?

Витрати на ремонт складаються з двох основних статей - вартості матеріалів і послуг бригади. Компанія, що здійснює комплексний сервіс, відповідає за покупку і доставку будматеріалів. Робота фахівців оцінюється як мінімум у 20-30% від загальних витрат.

Як придбати матеріали дешевше?

Величезна кількість спеціалізованих магазинів, онлайн-майданчиків і висока конкуренція на ринку дають можливість порівнювати та вибирати торгову точку з найбільш вигідними цінами. Зробити це сьогодні можна, не виходячи з дому. Потрібно лише витратити деякий час на аналіз пропозицій. Можливо закупівлі доведеться робити в різних місцях.

Матеріали, закуплені ремонтною компанією, обходяться на порядок дешевше. Остання співпрацює безпосередньо з виробниками або постачальниками, має персональні знижки за оптові замовлення, недоступні пересічному покупцеві.

Чому у професіоналів виходить дешевше?

Друга стаття витрат - вартість послуг ремонтників. Самостійно зробити роботи можна безкоштовно. Головне мати вільний час, базові навички, бажання вчитися. Доступ до інструкцій, майстер-класами в мережі дозволяє освоїти технології різної складності. Але найменші помилки змушують все переробляти заново, іноді по кілька разів. Це збільшує витрату матеріалів, нерідко призводить до псування конструкцій, виникнення необхідності в додаткових роботах. Добре, якщо дефекти виявлені на перших етапах. В іншому випадку даремним ставати весь труд. Якщо вас цікавлять ціни на професійний ремонт, то на этой странице ви знайдете прайс-лист.

Звернувшись у спеціалізовану компанію, можна замовити ремонт під ключ з гарантованою високою якістю. Тут немає дилетантів, новачків. Для кожного завдання залучається вузькоспеціалізований фахівець. Величезний досвід роботи дозволяє експертам передбачити кожну дрібницю на початковій стадії. В результаті замовник отримує масу плюсів:

  • бездоганне виконання;
  • абсолютну відповідність первинним задумом;
  • високу швидкість;
  • відсутність ризиків і перевитрати.

Фахівці з високою точністю розраховують витрату матеріалів, що виключає необхідність докуповувати окремі позиції або намагатися повернути невитрачені суміші в магазин. Вони контролюють кожен етап, щоб уникнути дефектів. Якщо до роботи приступає компетентна бригада, ремонт виконується в рекордно короткі терміни. Домочадцям не доведеться півроку дихати пилом, відчувати незручності або шукати тимчасове житло. Тому не варто намагатися економити на ремонті, особливо тим, хто не має досвіду. Самостійно доцільно виконувати лише легку «косметику» - поклейку шпалер, фарбування стін або стель і т. д.

  • 1