Як використовувати харчову емаль?

Без таких рідин, як соки, олії, молоко і вода, не обходиться приготування більшості страв, однак для їх зберігання і транспортування можуть застосовуватися тільки певні ємності, характеристики яких за всіма параметрами відповідають чинним нормам.

 

Та тара, для створення якої застосовується метал, додатково покривається спеціальною емаллю, здатної забезпечити захист не тільки від звичайних забруднень, але і від утворення іржі. Не тільки всередині, а й зовні металеві ємності фарбуються спеціальним складом з дотриманням всіх особливостей технології.

Додатково гигиенические покрытия виступають в якості своєрідної захисної оболонки, яка розділяє рідини або харчові продукти та зовнішнє середовище. В останній можуть міститися хвороботворні бактерії, віруси та інші небезпечні речовини.

Основні переваги застосування харчових емалей для фарбування ємностей

Відповідно до діючих стандартів все баки, каністри та цистерни, призначені для зберігання і транспортування харчових продуктів, виготовляються строго з високоякісних сталей, а тому і засоби захисту від корозії в цьому випадку теж повинні бути відповідними. До їх числа відносяться і фарби для харчових резервуарів.

У складі багатьох харчових продуктів містяться кислоти рослинного походження, що сприяють розвитку в ємності специфічної мікрофлори, яка, своєю чергою, виступає, як каталізатор процесу корозії. У підсумку це може загрожувати руйнуванням зварювальних стиків, які можуть деформуватися при появі наскрізної іржі. Ті ж речовини, які входять до складу спеціальної лакофарбової продукції, протидіють утворенню корозії, а значить, захищають і сам резервуар, і рідини, які в ньому зберігаються.

Чому зовнішня поверхня резервуарів обробляється аналогічним чином і чому для цих цілей теж підходить емаль для харчових ємностей? Все просто - потрібно пам'ятати про те, що зовні така тара може піддаватися більш серйозних негативних впливів, будь то опади, температурні перепади, вплив ультрафіолету та інше. Все це теж сприяє утворенню корозії, а тому в хід йдуть спеціальні харчові термостійкі емалі, склад яких включає летючі речовини в незначному обсязі. Вони здатні істотно підвищити зносостійкість ємності з зовнішнього боку. В іншому такий склад залишається повністю нейтральним і ніяк не впливає на смакові та колірні характеристики харчових продуктів навіть при тривалій взаємодії.

  • 1