Чому фронтальні стелажі популярні?

Вам необхідний універсальний варіант стелажних конструкцій, що дозволяє отримати доступ до різних товарів? Ідеальне рішення - фронтальні стелажі, які підходять для різних типів піддонів. Дані конструкції набули поширення як в невеликих торгових центрах, так і на виробничих складах. Варто відзначити, що їх купують ще й для особистого використання, в тому числі й на дачу.

 

Переваги фронтальних стелажів, які ви можете замовити за даним посиланням http://www.vekosystems.ru/frontalnye_stellazhi/ вже зараз.:

  • Порівняно прийнятна вартість.
  • Гарантія контролю запасів товару.
  • Простота установки.
  • Виготовлення відповідно до конкретних проєктів клієнта.
  • Підходить для різних товарів (і для небезпечних).

Конструкція фронтальних стелажів

Конструкція, яка виготовляється з металу, складається з двох основних і декількох додаткових складових частин. Для установки використовуються спеціальні стійки, які з'єднуються як по вертикалі, так і по горизонталі. Спеціальне кріплення стелажа є гарантією стійкості.

Фронтальні конструкції часто використовуються при значній номенклатурі товару. Вони дозволяють здійснювати складування не тільки на стандартних європіддонах, але і в контейнерах, на настилах. Конструкції гарантують раціональне використання простору. Даний пункт актуальний в умовах, коли простору складу чи інша територія обмежені.

Класифікація фронтальних стелажів

Дані конструкції діляться на кілька підвидів, але популярністю користуються широкопрохідні та вузькопрохідні вироби.

Шірокопрохідні підходять для складів, де секції віддалені один від одного на кілька метрів (до 4-х). Для них часто використовується спеціальна вантажна спецтехніка. Тим не менш, вони не дозволять економити простір на складі, бо задіють тільки близько 40% площі.

Вузькопрохідні включають проходи не такою значної ширини, як попередній варіант. Вони підходять для невеликих територій, бо відмінно економлять площу. Але для їх наповнення підійде тільки спеціальна складська техніка.

Скільки коштує фронтальний стелаж?

Як правило, дані конструкції виготовляються індивідуально, клієнт надає свій проєкт. Його вартість залежить від властивостей вироби. У їх числі та кількість палет. Іншими словами, клієнт сам встановлює, яка конструкція підійде для його цілей. Головне, враховувати, якому виробникові ви довірите виготовлення таких виробів. Тільки перевірений виробник стане гарантією отримання якісної конструкції.

  • 1