Автоматика для гаражних воріт

Сьогодні серед автолюбителів популярністю користуються автоматичні гаражні ворота, які являються виробом першою необхідності, оскільки допомагають вирішити безліч проблем і мають велику кількість переваг.

Для їх функціонування використовується автоматика для воріт.

Автоматичні гаражні ворота: переваги виробу (або виробів)

Часто автолюбителі стикаються з проблемою заїзду в гараж, якщо він має невеликий простір. Якщо конструкція побудована у вузькому провулку і має ворота, що відкриваються по боках , то без пошкодження бічних частин автомобіля заїхати в гараж практично неможливо. Вирішити проблему допомагають секційні гаражні ворота, які відкриваються вгору.

Не менш поширеною є проблема працездатності машини в зимовий період року. Вийшовши вранці в гараж, коли на вулиці лютує мороз, завести машину з першого разу дуже складно. Встановивши автоматичні гаражні ворота, вам це не загрожує. У гаражі створяться оптимальні температурні умови. Така ж ситуація буде влітку, коли під впливом спеки часто страждають деталі і гумові прокладки, вони пересихають. Говорячи про зиму, варто відзначити, що будь-який снігопад тепер не страшний, адже завдяки механізму автоматичних воріт, які відкриваються вгору, двері гаража не замете снігом.

Вагомою перевагою є безпека автомобіля. Автоматичні гаражні ворота – це відмінний протиугінний пристрій. Так як це автоматика, то відкрити стулки воріт без пульта дуже складно. Натомість пульт управління спрощує роботу власникам транспортних засобів, а при необхідності (наприклад, при відключенні від електричної мережі) ворота можна без особливих зусиль перевести в режим ручного управління. Розблокувати в такій ситуації автоматичні гаражні ворота дуже просто. Для посилення безпеки можна з внутрішньої сторони гаража зробити додаткову засувку. Якщо ви хочете встановити автоматичну систему на ворота або діюча конструкція вийшла з ладу, тоді необхідно придбати автоматику для воріт.

Принцип роботи

Залежно від моделі автоматика для воріт може відрізнятися комплектацією і принципом роботи. Наприклад, автоматики для розпашних воріт передбачає:

  • блок керування;
  • привід,
  • пульт,
  • антену.

Деякі комплектації можуть мати радіоприймач, підсвічування, сигнальні лампи та ін. Принцип роботи такої конструкції полягає у використанні з'єднаних між собою редуктором важелів, за допомогою яких відкриваються ворота. Один з важелів кріпиться безпосередньо на стулці воріт. При установці систем лінійного типу відкриття стулок здійснюється завдяки редуктору за рахунок зворотно-поступального руху штока.
Купити будь-яку комплектацію автоматики для воріт можна в спеціалізованому магазині з доставкою.

  • 1