Як вибрати підлогове покриття: практичні поради

Комфорт і правильне сприйняття приміщення багато в чому залежать від підлогового покриття.

Саме тому до його вибору в інтернет-магазині https://laminat-parket.com.ua необхідно підходити відповідально, тим більше, що вибір дуже широкий. Матеріали відрізняються за своїм стилем, варіанту укладання, якості, вартості.

Враховуйте умови експлуатації

Дуже важливим моментом при виборі підлогового покриття є функціональність приміщення. Наприклад, в кухні несприятливі умови експлуатації для підлоги. Серед негативних факторів є підвищений рівень вологості, жир і бруд, високі температури, інтенсивна прохідність. Пол повинен витримати їх вплив і прослужити протягом тривалого періоду часу.

Більшість споживачі для кухні вибирають підлогову ПВХ плитку. Вона зарекомендувала себе з відмінного боку. Мінімальний термін її служби складає 10 років. В якості альтернативи їй можна купити лінолеум, який схожий за своїми якостями.

Враховуйте ваш бюджет

На сучасному ринку представлений великий вибір підлогових матеріалів, тому підібрати варіант, який впишеться в бюджет, не складе особливих труднощів. Найменшу вартість мають ті матеріали, які містять у своєму складі штучні компоненти. Це лінолеум, ПВХ-плитка, синтетичний ковролін. Незважаючи на присутність у складі синтетичних компонентів, виробники намагаються, щоб матеріали не завдавали будь-якої шкоди здоров'ю.

Значно дорожче обійдуться матеріали, які є повністю натуральними. До них відносяться паркет, пробкова дошка, мармолеум, ковролін для будинку.

Їх головна перевага - відповідність екологічним нормам і стандартам. Такі матеріали вибирають ті споживачі, які дбають про своє здоров'я. Їх можна сміливо використовувати в будинках, де живуть маленькі діти або алергіки.

Враховуйте дизайн приміщення

Дуже важливо, щоб підлога органічно вписувалася в концепцію дизайну кімнати. Це дозволить створити цілісний і презентабельний інтер'єр.

Пол необхідно підбирати під стіни й меблі. Зробити правильний вибір допоможе дизайнер. Але також можна впорається самостійно, якщо попередньо вивчити вдалі рішення. При цьому дуже важливо, щоб результат радував і подобався.

Враховуйте спосіб монтажу

Тим, хто планує робити укладання підлоги самостійно, потрібно переконатися в тому, що процес монтажу буде легким. Фахівці рекомендують віддавати перевагу матеріалам, які мають самоклейка підстава. Досить буде зняти плівку з внутрішньої сторони, а потім прикласти матеріал до основи підлоги та надійно придавити на кілька годин.

  • 1