Переваги стільниць з натурального каменю

Стільниці з натурального каменю виглядають дорого та ексклюзивно, легко вписуючись практично в будь-який інтер'єр і радуючи свого власника незмінною красою. Головна їхня перевага - це висока міцність, що забезпечує максимально тривалий термін експлуатації.

 

Розглянемо, які переваги відрізняють стільниці з натурального каменю і як можна заощадити при їх покупці:

 1. По-перше, будь-які вироби з натурального каменю виглядають оригінально завдяки унікальному малюнку поверхні природного матеріалу, повторити який технічно навряд чи вийде.
 2. По-друге, вони завжди залишаються в моді, не змінюють первинних властивостей і не вимагають ремонту. Для видалення забруднень досить користуватися спеціальними засобами для догляду за натуральним каменем.
 3. По-третє, наприклад, стільниця з мармуру для кухні незмінно буде свідчити про високий статус в суспільстві та матеріальний достаток її власника. Стильні, статусні елементи інтер'єру з каменю прикрашають будь-який будинок і відповідають сучасній тенденції в дизайнерському світі до використання всього натурального.

До головних переваг натурального каменю відносять:

 • Довговічність;
 • Великий вибір кольорової гами;
 • Стійкість поверхні до стирання і виникнення сколів, подряпин і інших пошкоджень;
 • Абсолютна стійкість до впливу біологічних агентів, наприклад - цвілі або грибка;
 • Антистатичність;
 • Естетична краса - стільниці гармонійно поєднуються з виробами зі скла, деревини та металу;
 • Термостійкість - на таку поверхню можна без побоювання ставити гарячі сковорідки або каструлі, начиння не залишить на ній ніяких слідів;
 • Екологічність - матеріал не виділяє токсичних речовин, не викликає алергію та абсолютно безпечний для людини й тварин.

Залежність вартості стільниць від властивостей матеріалу 

В першу чергу, на ціну стільниць впливатиме вартість матеріалу виготовлення (ціна за метр обраного каменю). Так, наприклад, стільниця з оніксу буде коштувати помітно дорожче аналогічної стільниці, виготовленої з більш поширеного граніту. Також грає роль колір матеріалу - наприклад, мармур білих відтінків буде коштувати дешевше, ніж темний мармур. Впливати на ціну будуть і вид профілю (залежить від його складності) і складність монтажу та інші фактори.

Головне - перед покупкою звернути увагу на всі моменти й обговорити з виробником якомога більшу кількість можливих варіантів. Немає сумнівів, що, якщо віддати перевагу мінімалізм і лаконічність, виготовлення та встановлення кам'яної стільниці обійдуться вам помітно дешевше.

 • 1