Основні переваги димоходів з нержавіючої сталі

 

Димохід в приватному будинку потрібен для відводу димових газів від печей, камінів, а також для створення гарної тяги.

Сучасні димарі виготовляють з різних матеріалів. У кожного з них є свої позитивні особливості, але все більше споживачів - наших співвітчизників, вибирають вироби з нержавіючої сталі, вважаючи їх кращими за вартістю, якістю і практичності.

При порівнянні димоходів з нержавіючої сталі з цегляними варіантами, перше, що кидається в очі, - це значна різниця у вазі конструкції. В котеджі середнього розміру димар з цегли важить більше тонни й тому потребує фундаменті. Це збільшує витрати та робить неможливим ремонт багатьох кімнат. Також у керамічних димоходів немає виходу, вони легше цегельних, але все ж мають значну масу, що є підставою для облаштування фундаменту. На відміну від аналогічних систем, димарі з нержавіючої сталі настільки легкі, що їх можна прикріпити до стін, без ризику обвалення, під додатковими навантаженнями.

Цегляний варіант має не тільки істотну вагу, але і значні габарити. Це не дає можливості використовувати його з усіма типами печей і камінів. Навпаки, сталеві димоходи більш компактні. Це дозволяє вибрати конструкцію будь-якої системи опалення. Зрозуміло, сталевий димар повинен витримувати вплив агресивного середовища.

Переваги таких систем зі сталі дивують не тільки власників, але і професіоналів. Перш за все, їх легко встановити. Причому не тільки при будівництві або ремонті, але і при реконструкції будівлі. Встановити димарі з оцинкованої або нержавіючої сталі може навіть некомпетентний робочий. Системи цегляних або керамічних труб зажадають чималої кількості майстрів. Відповідно, їм доведеться платити за працю набагато більше.

Висока кислотостійкість стали захистить власника димоходу від проблем з процесами іржі. Можливе використання димоходу, сталь якого здатна витримувати агресивні середовища, з опалювальними пристроями, що працюють на різних видах палива.

  • 1