Критерії вибору гідравлічних візків для складу

Гідравлічні візки або рокли відносяться до надійного і практичного обладнання для складу. Їх перевагою вважається простота обслуговування та експлуатації, невисока ціна, тривалий термін служби. Гідравлічні візки затребувані в магазинах і на складах, у сферах, де необхідно перевозити вантаж в ящиках, або на піддонах.Вантажопідйомність

Це один з ключових параметрів, на які звертають увагу, вибираючи на сайті https://advanta-chelyabinsk.ru вантажні візки. Вантажопідйомність даного обладнання варіюється в межах від 1,5 до 5 тон. Найпоширенішими вважаються вантажні візки, розраховані на масу вантажу 1500-2500 кілограм.

Матеріал виконання роликів

Найшвидше зношуються частина гідравлічних візків вважаються ролики. Їх матеріал виконання має прямий зв'язок з тривалістю служби. Ролики для рокл виготовляються з:

  • поліуретану підходять для роботи на вулиці і в приміщенні, призначені для переміщення візка по рівній поверхні;
  • гумові оптимальне рішення для нерівної підлоги, відрізняються доступною ціною, мають невеликий термін служби;
  • нейлонові стійкі до хімічно агресивного середовища.

Висота підйому і розмір вил

Наявність в конструкції гідравлічного вузла забезпечує підйом вантажу на висоту в 20 сантиметрів. Щоб збільшити термін служби гідровузла, він комплектується спеціальним запобіжником. Мінімальна висота дорівнює 8 сантиметрам. Існують рокли з низьким профілем. Вони підходять для роботи з піддонами китайського та американського формату.

Для роботи з європейськими піддонами необхідний візок, у якій довжина вил дорівнює 1 метру 15 сантиметрів, а ширина 55 сантиметрам. Для вантажів в контейнерах, ящиках, бочках, нестандартних піддонах застосовуються рокли з вузькими, або широкими вилами.

Матеріал виконання візків

Чим більшу вагу рокли, тим товщі металевий каркас і надійніше конструкція. Найбільшою популярністю користуються візки зі сталі. Щоб захистити конструкцію від негативного впливу навколишнього середовища і корозії, вона повинна бути, як мінімум, покрита 3 шарами фарби. Більш надійним варіантом вважається оцинкований метал.

Важливим бренд виробника гідравлічних візків. Перед покупкою необхідно ознайомиться з відгуками про компанію, тривалістю її роботи на ринку. Не зайвим буде порівняти ціни на аналогічні моделі від інших фірм. Занадто дешеві моделі вибирати не варто, бо їх надійність і термін служби можуть виявитися нижче заявленого.

  • 1