Все, що необхідно знати про маркетплейси

У сучасному світі майже жодна людина не уявляє себе без різних гаджетів, адже в них акумулюється вся життя. Наприклад, за допомогою планшета або смартфона можна придбати продукти і необхідні товари, прочитати новини, навіть познайомитися з протилежною статтю і все це можливо не виходячи з дому!

 

Всього лише 20 років тому люди не могли і мріяти про таке зручність і такому стрімкому розвитку інтернет-технологій. Адже за короткий термін люди встигли звикнути до гаджетам і вже не уявляють собі існування без них, без інтернет-магазинів, величезних маркетплейсів (або прайс-агрегаторів), електронних торговельних майданчиків та інших, так необхідних у житті електронних ресурсів. Перейшовши за даним посиланням https://agilie.com/en/services/web-and-mobile-marketplace-development кожен бажаючий може ознайомитися з докладною інформацією про створення власного маркетплейса.

Що таке маркетплейс?

Маркетплейс - це торговий інтернет-майданчик з великою кількістю різних постачальників. Інша назва таких майданчиків - прайс-агрегатор. У більшості таких торгових інтернет-майданчиків для зручності користувачів додатково розроблено спеціальне мобільний додаток. Напевно, кожна людина в своєму житті замовляв будь-які товари в популярних маркетплейсах (або прайс-агрегаторах). Адже це дійсно спосіб швидко і зручно отримати потрібний товар в найкоротші терміни.

Якщо розглядати створення маркетплейса, як способу добре заробити, то це відмінний варіант! Серед основних переваг таких торгових майданчиків для адміністрації можна відзначити: безпека, масштабованість і просту навігацію.

Основні етапи створення маркетплейса

На початковому етапі складання концепції і проєктування електронного торговельного майданчика розробляється її дизайн і продумуються основні функції. Серед основних функцій маркетплейса, важливо відзначити такі, як: каталог товарів, зручний пошук, кошик для покупок, онлайн-калькулятор, порівняння товарів, оплата та ін. Після проєктування починається етап веб-розробки проєкту, а потім і розробка мобільної версії. В кінці роботи зі створення маркетплейса відбувається публікація сайту і додатки.

Як створити подібний сервіс?

Експерти рекомендують, для створення якісного додатка замовникам звертатися до професіоналів з досвідом в розробці таких програм і систем. Якщо фахівець вже мав справу раніше з розробкою додатків для різних операційних систем, сайтів або їх мобільних версій, то успіх Вам забезпечений! Професійні фахівці команди «Agilie» на офіційному сайті компанії пропонують свої послуги і наводять основні переваги електронних торговельних майданчиків. Звертайтесь до професіоналів!

  • 1