Переваги альтанок з натурального дерева

 

З приходом літа хочеться проводити більше часу на свіжому повітрі, ніж в інші сезони. При цьому, виникає непереборне бажання сісти там, де зручно, ховаючись від палючого сонця. І перше, що спадає на думку - це альтанка.

 

Будівництво альтанки - важливе питання, але не потрібно для цього спеціального дозволу від відповідних інстанцій. Тому можете сміливо приступати до її будівництві. Далі ми розглянемо один з можливих будівельних матеріалів альтанки - дерево.

В даний час найпопулярнішими є, представлені на сайті https://art-bastion.com.ua/, альтанки з дерева. Для таких робіт зазвичай використовують хвойні породи. У більшості випадків це сосна, також можна використовувати дуб або березу. Деревина повинна бути повністю сухий, без сучків і інших дефектів.

До позитивних властивостей дерев'яної альтанки, яку радимо замовити за цим посиланням https://art-bastion.com.ua/g4978488-besedki-pavilony, можна віднести наступне:

  1. Екологічна безпека природного матеріалу.
  2. Довгий термін служби.
  3. Вага матеріалу. Дерев'яні конструкції не дуже важкі. Завдяки цьому, для їх установки може вистачити і легкого фундаменту.
  4. Простота і привабливий вигляд. З цим матеріалом легко звертатися, що полегшує роботу будівельнику і дозволяє використовувати безліч варіантів дизайну.
  5. Доступна ціна. Такі конструкції дешеві і доступні кожному. Наприклад, дерев'яна альтанка коштує дешевше, ніж металева.

Однак, крім незаперечних позитивних рис, є і недоліки - такі:

  • Дерево - легкозаймистий матеріал. Тому при установці дерев'яних конструкцій, особливу увагу слід приділити вогнезахисного просочення, щоб не допустити непередбачуваного загоряння в майбутньому.
  • Дерев'яні альтанки також можуть бути пошкоджені різними комахами і гниллю. Однак тут, щоб таких випадків не було, їх можна обробляти спеціальними засобами.

Мабуть, це основні переваги та недоліки цього матеріалу.

В цілому, альтанки з натуральної деревини, які ви знайдете за посиланням https://art-bastion.com.ua/g17365989-derevyannye-besedki, дуже міцні і високоякісні. Але, якщо ви не впевнені в тому, що можете побудувати такі конструкції самі, то завжди можете звертатися до професіоналів - в спеціалізовані будівельні компанії.

  • 1