Системи інсталяцій: плюси і мінуси

Інсталяція для унітазу - це сучасна конструкція, яка дозволяє вбудовувати в стіну зливний бачок і арматуру. Кріпильна система і металева рама ховаються за стіною, на очах залишається лише фаянсова частина і кнопка зливу, що дозволяє заощадити простір і створити гармонійний дизайн інтер'єру санвузла.

 

Вбудовані системи для унітазів, біде і раковин вирішують безліч функціональних і естетичних питань. Зручні, стильні та практичні системи є оптимальним рішенням для сучасних санвузлів з вишуканим оформленням і дорогим обладнанням.

Плюси інсталяцій

Існує ряд причин, за якими варто вибрати інсталяцію:

 1. Ефективне використання простору. Труби і шланги, а також зливний бачок, не займають зайвого місця, що особливо важливо в тому випадку, якщо у вашій оселі передбачений один санвузол, і кожен квадратний метр повинен бути функціональним.
 2. Гармонійний дизайн. Підвісний унітаз виглядає більш сучасним, ніж класична для підлоги система. Естетичний зовнішній вигляд кожного куточка житла - запорука комфорту його власників.
 3. Розміщення инсталляции всередині стіни спрощує прибирання. Вам не доведеться витрачати час і сили на те, щоб видалити забруднення під унітазом або біде - досить просто помити підлогу.
 4. Безшумна робота. Якщо в звичайних системах звук зливу може лунати на всю квартиру або будинок, то у випадку з інсталяцією зайвий шум виключає звуковбирний шар і сама стіна, в яку вбудований бачок.
 5. Стійкість. Конструкції володіють антивандальними властивостями, що важливо для установки в громадських закладах. Підвісні системи витримують навантаження до 400 кг. А надійність інсталяції виключає ризик її обвалення незалежно від ваги техніки і маси тіла користувача.
 6. Невеликі витрати води. Система економічного зливу робить експлуатацію обладнання практичною і екологічною.
 7. Універсальність. Інсталяції можна встановлювати всередині капітальних і некапітальних стін, в тому числі гіпсокартонних конструкцій. Кріплення виготовляються за єдиним стандартом, завдяки чому сумісні з різною технікою.

Мінуси інсталяцій

Інсталяції для навісних унітазів, раковин і біде володіють якимись недоліками, які не є критичними і можуть бути усунені за рахунок правильного монтажу і ретельного підбору комплектуючих:

 • Ремонт або повна заміна інсталяції вимагає більше витрат, ніж при виборі класичного обладнання. Щоб в майбутньому не довелося демонтувати всю стіну, варто передбачити спеціальну панель або віконце для доступу до труб і шлангів.
 • Якщо раніше ви користувалися підлоговим унітазом, спочатку якийсь дискомфорт може викликати невелика амортизація конструкції під час експлуатації.
 • Вибір інсталяції необхідно зробити ще на етапі проєктування приміщення санвузла або його ремонту. В іншому випадку доведеться підганяти нішу під параметри вбудованої конструкції.
 • У деяких випадках монтаж вимагає професійних навичок або ретельного вивчення інструкцій. Від того, наскільки правильно будуть вбудовані всі елементи обладнання, залежить надійність системи в цілому.

Щоб придбати оптимальну модель і отримати гарантію якості, вибирайте перевірені бренди. 

 • 1