Як вибрати ричтрак?

 

Ричтрак є найкращим складським обладнанням, яке поєднує в собі функціональні можливості навантажувача і штабелера. Його можна використовувати як на відкритих, так і на закритих складах. У сьогоднішні дні пропонується безліч видів моделей, серед яких можна вибрати підходящий варіант з урахуванням певного робочого майданчика.

 

Де придбати ричтрак?

На сайті спеціалізованої компанії можна ознайомитися з асортиментом різних ричтраків, які відрізняються між собою за номінальною вантажопідйомністю і ціною. Слід зазначити, що компанія SEAN GROUP пропонує якісну підйомну техніку для складів, яку можна придбати або орендувати за вигідною вартості. Крім ричтраков можна придбати інше обладнання в вигляді штабелеров, а також різних видів навантажувачів.

Компанія займається виготовленням стелажів різного рівня складності. Також можна придбати акумулятори. Крім того, пропонується можливість купити товар в розстрочку, а також вибрати якісну Б/У техніку. 

Що враховувати при виборі ричтрака?

Слід зазначити, що ричтрак still є потужним і універсальним вантажно-розвантажувальним обладнанням. Перед його покупкою або орендою необхідно звертати увагу на певні параметри:

  1. тип колісної системи;
  2. робоча висота підйому;
  3. різновид двигуна;
  4. функціональні можливості;
  5. максимальний робочий вага;
  6. термін служби техніки.

При виборі типу колісної системи потрібно враховувати специфіку, призначення та особливості складського об'єкта. Адже від цієї характеристики буде залежати, чи зможе водій ричтрака ефективно справлятися з управлінням при складних умовах робочого майданчика.

Багато автонавантажувачі і штабелери здатні піднімати вантажі на висоту, яка становить 6 м. Однак в складах, де багато вільного простору, висота стелажів може досягати до 15 м. В такому випадку необхідно вибирати ричтрак, який здатний піднімати вантаж до потрібної висоти.

При виборі двигуна важливо враховувати, що ричтрак може працювати на акумуляторі або на двигуні внутрішнього згоряння. Останній варіант переважно використовувати в екстремальних умовах або для роботи з нестандартними і дуже важкими вантажами.

Сучасні моделі подібної техніки крім базових опцій мають додаткові налаштування і можливості, завдяки яким спрощується весь процес роботи. Таким чином, ричтрак може включати в себе автоматичну систему, при якій буде здійснюватися контроль і стабілізуватися руху.

  • 1