Що потрібно знати перед установкою відеоспостереження?

 

Дана стаття для тих у кого є бажання встановити камери відеоспостереження, але не знає на що спиратися при виборі системи і яка буде вартість установки відеоспостереження. Прочитайте її до кінця і вам буде легше визначиться з вашими бажаннями. 

 

Скільки камер плануєте встановити?

Можливо встановити від 1 до 32 камер на один відеореєстратор які діляться по канально на: 4, 8, 16, 32. Якщо ви встановлюєте 2 камери на 4 канальний реєстратор, тоді в запасі ще залишиться 2 каналу (можна доставити камери пізніше). Зовнішні захищені від вологи і пилу, а так же часто вандального на відміну від внутрішніх. Якщо вас цікавить видеонаблюдения установка, то радимо перейти за посиланням.

Чи необхідне підсвічування вночі?

Камери без ІК підсвічування будуть стабільно працювати вдень або в світлий час доби, а так само при освітленні від ламп.

Камери з підсвічуванням можуть бачити в повній темряві, але тільки в Ч/Б кольоровості, підсвічування може розраховуватися по дальності, від 10 - 150 метрів.

Для перегляду відеоспостереження в кольоровому зображенні в темний час доби, необхідно встановлювати прожектор. А таким чином, звертайте увагу де плануєте встановити камеру. Якщо відеоспостереження в приміщенні тоді необхідне підсвічування ІК, а для вулиці або прожектор або потужна ІК підсвічування.

Який архів записів плануєте переглядати (кілька днів, тиждень, місяць)?

Іноді досить і 1 дня для перегляду відеоархіву, або перегляду часу за день якщо що щось трапилося.

Найчастіше використовується запис на тиждень, в магазинах, ресторанах, розважальних і обслуговуючих комплексах, бо співробітники працюють змінно тиждень. Можливо запис і на 1-4 місяці, в залежності від завдання.

Є бажання переглядати відео з камери онлайн?

Якщо у вас є на об'єкті інтернет зі статичною IP-адресою, можливо налаштувати систему для онлайн перегляду з будь-якої точки світу за допомогою мобільного телефону, комп'ютера, ноутбука, планшета, IPAD, IPHONE. Для перегляду відеокамер в реальному часі або архіву записи що відбувалося раніше.

Стандартне відеоспостереження чи з високою роздільною здатністю?

Типи камер можемо розділити на аналогове або IP відеоспостереження. Різниця в дозволі картинки, чіткості та якості. Припустимо розмір аналогового відеоспостереження D1 = 704х576 пікселів, а IP відеоспостереження 720P = 1280х720, 1080i = 1920х1080.

Довжина кабелю відеоспостереження

Необхідно вказати довжину кабелю на всю систему відеоспостереження, або вказати приблизний метраж до найдальшої камери відеоспостереження. Найчастіше використовується два типи кабелю, для передачі відео сигналу і харчування, в деяких випадках один, багатожильний кабель типу - кручена пара.

Якщо мінімальний бюджет у вас, рекомендую використовувати камери AHD, призначені для аналогового сигналу з підвищеною чіткістю зображення відео. Тобто за сигналом аналога можна дивитися відео з роздільною здатністю 1, 2, 3, а то і 4 мегапікселі, а ціна набагато нижче, тому раджу зупинити свій вибір відеоспостереження саме на них.

  • 1