Як і де використовують кабель АВВГ?

Кабель марки АВВГ використовується досить часто. Це універсальна продукція, яка однаково добре підходить для монтажу кабельних мереж прихованого або відкритого типу. Крім того, вироби підходять для укладання лінії під землею.

 

Даний кабель призначається для мереж змінного струму. При цьому показник змінної напруги кабелю марки АВВГ становить 660 або 1000 В.

Де використовується кабель АВВГ?

Сфера застосування представленої марки кабелю, досить широка. Основні варіанти його використання потрібно описати більш детально:

  1. Він ідеально підходить для будь-якого електричного обладнання в сухих приміщеннях. Тому, його можна використовувати для прокладки мереж в будинках, квартирах, магазинах, спортивних залах та інших комерційних об'єктів. При цьому продукція має здатність добре гнутися без пошкодження. Це зручно і дає можливість монтувати мережі у вертикальній і горизонтальній площині. Крім того, зазначена марка кабелю володіє відмінними протипожежними властивостями. Кабель при оплавленні не виділяє токсичних речовин, не стає причиною поширення вогню;
  2. Вироби даного типу можна використовувати для вологих приміщень. Наприклад, продукція підійде для душових кімнат, приміщень парних, саун або басейнів. Особливість даного кабелю є якісна суцільна ізоляція і оболонка. Для цього використаний полімерний матеріал. Він абсолютно не схильний до руйнування або деформації від дії вологи. Продукція добре переносить сильне нагрівання. Тому, стане з нагрітим парою не стане причиною пошкодження кабелю і всієї мережі;
  3. Кабель зазначеної марки має високу міцність якостями. Він відмінно витримує сильні механічні дії. Така особливість в поєднанні зі стійкістю до факторів зовнішнього середовища, дає можливість використовувати в приміщеннях вибухонебезпечного або пожежонебезпечного типу. Відповідно, вироби часто застосовують на виробничих об'єктах, нафтобазах, автозаправних станціях та подібних комплексах.

Необхідно вказати, що представлений кабель має два різновиди. Це моделі АВВГп і АВВГнг. Модель АВВГп має плоску форму, що відображено в представленому буквеному позначенні. Кабель радіочастотний може монтуватися пучками.

  • 1