Складська техніка: види і як вибрати

Складська техніка являє собою групу устаткування, яке незамінне для складу будь-якого типу.

 

При правильному підборі такої техніки на сайті pallet-trucks.ru можна прискорити всі етапи обробки вантажу, підвищити логістику і значною мірою поліпшити показники продуктивності праці. Існує безліч різновидів складської техніки, кожен з яких має свої особливості і виконує конкретні завдання. В окрему групу входить універсальне обладнання з широким набором функцій.

Основні різновиди складської техніки

Техніка для складів включає в себе безліч різновидів. Одні види обладнання необхідні для роботи з вантажами, інші - для переміщення продукції з одного об'єкта на інший. Окремі категорії техніки призначені для зберігання виробів. Моделі кожного різновиду обладнання відрізняються по набору функцій, за габаритами і експлуатаційними характеристиками.

Найчастіше на складах використовуються:

• візки (вважається самим затребуваним і поширеним видом складської техніки, можуть бути з ручним або автоматичним управлінням);

• штабелери (головною функцією обладнання є підйом вантажу на певну висоту за допомогою спеціального піддона, техніка може бути ручний, електричною або напівелектричною);

• річтраки (по функціональності схожі зі штабелерами, але і мають зручну висувну щоглу, яка дозволяє максимально близько під'їжджати до стелажів).

Критерії вибору складської техніки

Перед покупкою техніки для складу важливо врахувати кілька факторів. В першу чергу це постачальник обладнання. Необхідно закуповувати техніку тільки у перевірених компаній з хорошою репутацією. Якщо обладнання буде несправне, то не тільки не виправдає очікувань, але і стане причиною додаткових матеріальних витрат. Ознайомитися з асортиментом компанії Stabeler можна на сайті.

Інші нюанси:

• основний асортимент вантажів (важливо враховувати габарити, вага і інші параметри);

• особливості стелажної системи (враховується висота стелажів, особливості конструкції);

• загальні характеристики всього приміщення складу (територія, її особливості, нюанси розташування окремих приміщень).

Тільки після оцінки перерахованих вище нюансів, можна приступати до підбору складської техніки і складання списку необхідного обладнання. При оцінці конкретних моделей обов'язково вивчаються технічні та експлуатаційні характеристики, зазначені виробниками.

  • 1