Як вибрати електричну теплу підлогу?

Сучасне житло гріють не тільки батареї і обігрівачі. На зміну їм приходять комплексні рішення, які дозволяють зробити обігрів максимально зручним і комфортним для всієї сім'ї. Одним з таких рішень є тепла підлога.

 

Тепла підлога - система електричного або водяного обігріву. Він відмінно підійде для додаткового обігріву особливо холодних місць або всього приміщення. Установка теплої підлоги допоможе досягти комфортної температури поверхні і створить додатковий затишок в домі.

До речі, якщо ви хочете купить выключатели и розетки, то радимо відвідати інтернет-магазин 220 City.

Основна проблема обігріву квартири пов'язана з фізичними законами. Тепле повітря легко піднімається вгору, залишаючи холодний прошарок у статі, через що часто мерзнуть ноги.

Тепла підлога розподіляє тепло по всьому периметру приміщення, відстежуючи рівень температури в квартирі в цілому, і гармонійно прогріває повітря.

Електрична тепла підлога

Існує два основних види теплої підлоги: водяна і електрична. У цій статті ми детально розглянемо електричний.

Електричні теплі підлоги підключаються до загальної системи енергопостачання квартири або будинку і забезпечують обігрів приміщення за рахунок теплових елементів, які нагріваються під час роботи від електромережі.

Щоб вибрати і купить теплый пол, потрібно визначити три параметри:

  1. Приміщення, в якому ви будете укладати тепла підлога.
  2. Поточний або майбутній етап ремонтних робіт.
  3. Тип підлогового покриття.

Розглянемо кожен з цих аспектів докладніше.

Приміщення для укладання теплої підлоги

Чим холодніше приміщення, тим потужніший тепла підлога вам потрібен. Для житлових кімнат, ванни або коридору відмінно підійде тепла підлога потужністю 130-150 Вт/м².

Але якщо ви хочете утеплити балкон, або ваша квартира розташована на першому поверсі, краще взяти варіант могутніше, наприклад, на 180-220 Вт/м².

Також пам'ятайте, що потужність обігріву буде залежати від того, з якого матеріалу побудований ваш будинок. Наприклад, цегляні будинки краще тримають тепло, ніж панельні.

Якщо окрім електричної теплої підлоги вас цікавлять АВТОМАТИЧЕСКИЕ ВЫКЛЮЧАТЕЛИ, то радимо перейти за даним посиланням вже зараз.

Етап ремонтних робіт

Для укладання теплої підлоги важливий ступінь підготовки поверхні підлоги.

Їх може бути дві:

  • стяжка ще не заливалася;
  • стяжка вже залита.

Якщо стяжка ще не залита, вам підійде будь-який вид електричної теплої підлоги. Їх всього три:

1. Кабельний тепла підлога. Він монтується безпосередньо в стяжку і заливається зверху на 3-5 см.

2. Нагрівальні мати/стрижневий тепла підлога. Укладаються в плитковий клей або в самовирівнюється наливна підлога на глибину 0,5-1,5 см.

3. Плівковий тепла підлога. Укладається на стяжку перед монтажем фінішного покриття (ламінат, паркет). Якщо стяжка вже залита, то вибір буде стояти між нагрівальними матами, стрижневим або плівковим теплою підлогою.

Тип підлогового покриття

Тип підлогового покриття, яке планується укласти на теплу підлогу, також впливає на вибір.

Під плитку кращим рішенням стане кабельний тепла підлога в стяжку або нагрівальні мати/стрижневий тепла підлога в плитковий клей.

Якщо ви плануєте укласти ламінат, то потрібно звернути увагу на клас. Під ламінат нижче 32 класу не рекомендується укладати тепла підлога. Якщо клас вище, ви можете вибрати один з трьох варіантів:

  1. укласти кабельний тепла підлога в стяжку;
  2. укласти мати в наливна підлога;
  3. укласти плівковий тепла підлога прямо під ламінат.

Крім теплої підлоги необхідно також підібрати теплоізоляцію і терморегулятор. Все разом це дозволить створити комфортну систему обігріву підлог.

 

  • 1