Плюси натяжних стель

Натяжні стелі - один з найбільш популярних способів оформлення стельової зони в квартирі, приватному будинку та інших приміщеннях.

 

Що не дивно, вибираючи цей варіант, ви знімаєте будь-які обмеження зі своєю фантазії: ваш стеля може бути точно таким, яким ви хочете його бачити. Класичний білий, дворівневий з підсвічуванням, у вигляді нічного неба - немає обмежень ні в плані колірних і фактурних рішень, ні в плані конструктивних особливостей. Додайте до цього можливість опустити етап підготовки чорнової стелі, можливість приховати комунікації, нерівності, і останні сумніви, якщо вони і були, зникнуть без сліду.

ПРО ПЕРЕВАГИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ

ПВХ стелі можуть похвалитися довгим списком експлуатаційних і дизайнерських переваг перед іншими варіантами оформлення стельових зон. Розглянемо самі явні переваги цих виробів:

1. Довговічність. Виробники надають гарантію на свою продукцію до 15 років. Фактично натяжные потолки можуть служити десятиліттями, не втрачаючи ні в якості, ні в зовнішньому вигляді. Для порівняння: з гіпсокартонною стелею вам доведеться зіткнутися з неприємностями вже через пару років його експлуатації - гіпсокартон почне тріскатися, його доведеться підфарбовувати.

2. Невисока вартість. Спочатку, коли натяжні стелі тільки з'явилися на українському ринку, ціни на них були завищені - як наслідок, використовувалися подібні конструкції переважно в офісах великих компаній. Сьогодні ситуація кардинально змінилася: дозволити собі оформити натяжна стеля в спальні і на кухні, у вітальні і дитячій може кожен бажаючий. Сучасні натяжні стелі обходяться навіть дешевше гіпсокартонних конструкцій.

3. Стійкість до підвищеної вологості. Ця характеристика відноситься тільки до натяжних стель ПВХ (не проти тканинним). Стеля ПВХ - це справжній порятунок від забудькуватих сусідів зверху, з цією стелею вам не страшний потоп. Матеріал не тільки сам не пошкодиться при впливі на нього вологи, але і не пропустить воду далі, - стеля просто надується міхуром, оберігаючи від впливу води вашу меблі, оздоблювальні матеріали. Один квадратний метр натяжної стелі може витримати тиск до 100 кг на кв.м.

4. Простота в монтажі. Будь натяжна стеля, будь то тканинні або ПВХ конструкції, дозволяє приховати всі нерівності базової стелі, комунікації, проводку, тепло- і звукоізоляційні матеріали і так далі. Вам не потрібно готувати базову стелю, зачищати поверхню, вирівнювати. Просто під стелею натягується полотно і створюється ідеально рівна декоративна поверхня.

5. Різноманіття дизайнерських рішень. Сьогодні практично неможливо придумати варіант оформлення стелі, який не можна було б втілити в реальність за допомогою натяжного полотна. Різноманітність фактур і форм, відтінків і зображень на матеріалі порадує самого прискіпливого користувача. Все, що потрібно від вас - просто визначитися з вашими бажаннями, все інше зроблять виробники натяжних полотен і майстри, які будуть натягувати матеріал.

Серед інших переваг натяжних стель можна виділити відсутність пилу (підтримувати таку стелю в ідеальному стані не складає труднощів), оперативний і простий монтаж без бруду та будівельного сміття (установка займає кілька годин), негорючість, непроводімость електричного заряду.

  • 1