Проєктування чистого приміщення: основні правила

Планування чистих приміщень - це завжди індивідуальний і складний процес, в якому необхідно враховувати всі майбутні варіанти використання і, звичайно ж, місцеві умови. Оскільки вимоги варіюються від компанії до компанії, багато виробників пропонують модульні системи та компоненти, а також відповідають на особливі запити.

 

Що таке чисте приміщення?

Чисті приміщення використовуються для створення атмосфери, вільної від твердих частинок, наскільки це необхідно, і, таким чином, для мінімізації ризику забруднення. Таке середовище є абсолютним базовою умовою для багатьох додатків. Друковані плати, наприклад, виробляються і зберігаються в чистих приміщеннях, щоб уникнути коротких замикань між крихітними сполуками. Якщо вас цікавить проєктування чистих приміщень, то переходьте на сайт СКБ Медикал, не гаючи часу.

Основні правила проєктування:

1. Проаналізуйте свій попит. Установка і експлуатація чистої кімнати також є фактором витрат, який необхідно розраховувати за всіма пунктами. Крім інвестиційних витрат на необхідну технологію, сюди також входять очікувані експлуатаційні витрати. Чисте приміщення завжди повинно бути розраховане таким чином, щоб воно максимально точно відповідало вимогам і не займало непотрібного місця і ресурсів. Завдяки модульній конструкції чисті приміщення можна розширювати і адаптувати до вимог з більшими чи меншими зусиллями. Пам'ятайте про це при плануванні, якщо в найближчому майбутньому очікується зростання виробництва. До речі, подробнее про проєктування чистих приміщень ви дізнаєтеся, перейшовши за посиланням вже зараз.

2. Визначте вимоги до чистої кімнати. Повітря в чистих приміщеннях в залежності від передбачуваного використання відносять до різних класів чистоти твердих частинок. Наприклад, в харчовій промисловості вимоги до частинок не такі суворі, як при обробці і зберіганні електронних компонентів. Навіть найдрібніші частинки можуть призвести до серйозних дефектів. Фармацевтична промисловість має керівні принципи, які містять не тільки специфікації розміру і щільності частинок, але і максимально допустиму бактеріальну навантаження.

3. Виберіть відповідну систему вентиляції для чистих приміщень. Зокрема, від вимог відповідного класу ISO залежить, яка система вентиляції підходить для вашого чистого приміщення. У всіх випадках повітряний потік повинен бути спроєктований так, щоб запобігти осадження частинок в критичних точках і видалити якомога більше частинок. Звичайно, всі доступи повинні бути вільними і повинні бути налаштовані таким чином, щоб їх не можна було регулювати під час повсякденної роботи.

4. Сплануйте чисте приміщення з відповідними варіантами доступу. Вхід в чисті приміщення зазвичай здійснюється через шлюзи різних класів чистоти. Таким чином, в чисте приміщення зовні потрапляє якомога менше частинок. Крім шлюзів для персоналу, існують також шлюзи для матеріалів, які використовуються для введення матеріалів в чисте середовище. Залежно від передбачуваного використання також доступні більш гнучкі рішення для доступу. Не забувайте, що з часом доведеться встановити і, можливо, навіть видалити більші машини і системи.

5. Виберіть відповідний матеріал для стін, підлоги і стелі. Існують також специфікації по прибиранню чистих приміщень, наприклад, щодо використовуваних засобів для чищення. Всі горизонтальні і вертикальні поверхні повинні легко чиститися і бути стійкими до містяться в них хімічних речовин. Отже, матеріали повинні бути легко очищаються і гнучкими. Залежно від області застосування для чистих приміщень доступні рішення з фіксованими стінами і м'якими стінами.

6. Виберіть відповідні меблі для свого чистого приміщення. Меблі в чистому приміщенні повинна давати якомога менше відкладень. Антистатичні матеріали особливо важливі при виробництві електронних компонентів. Поверхні меблів для сидіння повинні бути стійкими до стирання і ні в якому разі не повинні бути тканинними. Для столів, транспортних візків та іншої складських меблів добре зарекомендували себе меламінові покриття, різні пластмаси і нержавіюча сталь, в залежності від вимог.

7. Виберіть відповідний захисний одяг для своїх співробітників. Найбільший ризик зараження в чистому приміщенні лежить на працівнику. Тому необхідно правильно підбирати захисний одяг. Для деяких застосувань досить фартуха, але чим вище вимоги до класу чистоти частинок, тим складніше захисний одяг. Наприклад, використання комбінезона для всього тіла, лицьової маски, спеціального взуття, рукавичок і захисних окулярів є обов'язковим. Настільки великі заходи вимагають не тільки замку, але і спеціального гардероба. Ваші співробітники повинні бути ретельно навченому поводженню з одягом і всім обладнанням для чистих приміщень.

8. Зверніть увагу на можливості очищення і обслуговування. Збирання чистого приміщення повинні проводити фахівці і спеціально схвалені для цього кошти. Найкраще заздалегідь спланувати регулярні цикли збирання та обслуговування чистого приміщення, що залежить від ваших процесів і класу чистоти повітря.

  • 1