УМПК - перевірений часом постачальник металопрокату

ТОВ "УМПК" в м.Дніпро співпрацює не тільки з оптовими покупцями, але і з роздрібними. Підприємство відкрито до партнерства, як з юридичними, так і з фізичними особами. Довіра величезного числа людей заслужена і перевірена роками. Максимальна якість обслуговування, грамотні фахівці і висока якість товару не залишать вас без воістину приємних вражень від роботи з "Українською металопрокатною компанією". Компанію рекомендують люди, в цьому можна переконатися, прочитавши величезну кількість позитивних відгуків і слів подяки про вигідне і приємне співробітництво.

Переваги компанії

ТОВ "Українська металопрокатна компанія" із задоволенням стане вашим надійним партнером. Компанія гарантує:

  •  поставки без затримок;
  •  відсутність шлюбу;
  •  безкоштовну доставку партій будь-якого розміру;
  •  чотириденну гарантію на повернення товару металопрокату з кольорових металів і сплавів, котрий не підійшов вам за будь-якої причини.

Металопрокат фірми ТОВ "УМПК" має всілякі технічні сертифікати та сертифікати відповідності державного і світового зразка на обладнання й вироблені трубопрокатні вироби. Використання виключно високоякісних сертифікованих металів та їх сплавів у процесі виготовлення металопрокатних виробів - головна особливість компанії ТОВ "Українська металопрокатна компанія".


Довіра до підприємства серед людей і інших компаній обумовлена чесністю та відкритістю. ТОВ "Українська металопрокатна компанія" завжди виконує всі умови договору без винятку. На компанію можна розраховувати на всі 100%, адже за стільки років роботи всі поставки проводилися точно в строк! А спеціалізоване для зберігання металоконструкцій з різних сплавів алюмінію сучасне обладнання на особистому складі підприємства дасть змогу отримати металопрокатні вироби не тільки в найкоротші терміни, але і в стані нових виробів, які щойно вийшли з конвеєра! Наприклад в асортименті представлена ​​якісна алюмінієва труба профільна дніпро.

Також, варто відзначити, що ТОВ "УМПК" https://umpk.com.ua/uk/ тримає політику щодо спільного ринку низьких цін, тому що має власне замкнуте виробництво і великий оборот металів та їх сплавів. Замкнуте виробництво гарантує виробництво фінального виробу на виході без браку, так як підприємство контролює якість товарів, що випускаються на кожному етапі виробництва, а всі вироби, що не пройшли будь-який з ретельних етапів перевірки відправляються на переробку і отримують нове життя в наступних партіях, але вже без дефектів.

Співпраця з "Українською металопрокатною компанією" має на увазі в собі індивідуальні пропозиції і демократичні ціни, які компанія пропонує всім зацікавленим у співпраці фізичним і юридичним особам.

Підводячи підсумки, можна з повною впевненістю заявити: робота і співпраця з ТОВ "УМПК" м.Дніпро не тільки вигідні, але також зручні, надійні і стабільні!

  • 1