Річтрак: що це таке?

Останнім часом серед пропозицій для складів часто зустрічається продаж або оренда річтрака. Про який механізм йдеться, і чому він затребуваний?

 

 

Річтрак - це вузькопрохідний штабелер з прямим кутом, призначений для обробки штучних вантажів. Ці навантажувачі пристосовані для роботи у вузьких проходах і найкраще підходять для зберігання та вилучення піддонів на стелажах. Часто вони бувають оснащені двома зовнішніми опорами, які допомагають розподіляти вагу вантажу, і одним комплектом коліс ззаду.

Через таку спеціалізації річтрак підходить не для всіх складських операцій. Цей навантажувач непридатний для звичайних робіт в доці, таких як навантаження і розвантаження причепів, збір ящиків або деталей і робота в дуже вузьких проходах, які не дозволяють штабелювати під прямим кутом. Проте, сучасний, продуктивний і зручний річтрак придбати прагнуть багато, так як він потрібен в цілому ряді ситуацій.

Сфера застосування

Річтраки зазвичай використовуються на таких об'єктах, як холодильні склади, вузькі проходи і т.п. Області їх частого застосування - обробка довгомірних вантажів і навантаження/розвантаження вантажівок.

Для робіт, де застосовуються штабелер-річтрак або навантажувач-річтрак, характерні:

  1. обробка штучних вантажів;
  2. необхідність підтримувати вантажопідйомність на великій висоті;
  3. підвищені вимоги до потужності;
  4. необхідність вибірковості.

Для різних видів робіт потрібні річтраки різної конструкції.

Різновиди річтрака

Варто зазначити, що ричтаки доступні в сотнях конфігурацій, щоб відповідати вашому складу і специфічному застосуванню. Розглянемо основні з них:

  • Річтрак з універсальним стояком дозволяє оператору зручно дивитися вгору при зберіганні та вилученні вантажів. Завдяки універсальній стійці водій може також дивитися вперед з відкритим оглядом при переміщенні і зберіганні піддонів. Кожне положення стійки має ергономічний сенс, щоб знизити стомлюваність і підвищити комфорт.
  • У док-станції або вилочному навантажувачі з бічною опорою є відсік, призначений для того, щоб оператори могли міняти положення протягом всієї зміни. Множинні точки нахилу є його ключовою особливістю, що допомагає знизити стомлюваність оператора. Все зроблено для того, щоб оператори могли міняти положення протягом зміни. Три положення упору для ліктів і передпліч забезпечують зручне і ергономічне робоче місце.
  • Також відсік може бути обладнаний сидінням з м'якою підвіскою, яке піднімається для роботи стоячи і має регульований румпель.

Сучасні річтраки, відомі своєю винятковою продуктивністю, надійністю і енергоефективністю, тепер включають в себе повний набір технологій і телематики, вбудований в систему управління. Ця техніка готова до активації в будь-який час. Результатом став розумніший і масштабований парк річтраків.

 

Відмінність від штабелера

Річтрак відрізняється від штабелера більшою вузькопрохідні. Річтраки призначені для максимального збільшення вантажопідйомності агрегату за рахунок звуження проходів і збільшення пропускної спроможності продукції.

  • 1