Як вибрати внутрішньопідлоговий конвектор?

 

 

Ні для кого не секрет, що сьогодні все більше і більше будинків будуються з повністю панорамними вікнами. Ми бачимо безліч нових будівель, які прикрашені високими вікнами й люди, які купують такі квартири безмірно раді своїм світлим і новим квартирам. Ні в одному з панорамних вікон ви не побачите стандартні радіатори опалення, що перекривають частину скління і явно вибиваються із загального антуражу квартири.

 

Спеціально для сучасних квартир були придумані внутрипольные конвекторы minib, щоб водяний радіатор опалення можна було заховати в попередньо підготовлене поглиблення в підлозі. Це дуже зручна технологія, так як дозволяє опалювати квартиру також само ефективно, як і стандартні конвектори або батареї.

Важливо відзначити, що виробники вже навчилися виробляти конвектори, що відповідають високому стандарту і якості. 

Однією з переваг є те, що ширину і довжину замовник може вибрати в залежності від того, скільки простору є перед вікном. Таким чином, внутрішньопідлоговий конвертер можна вбудувати в будь-який інтер'єр, навіть якщо перед вікном залишається зовсім небагато місця.

Види конвекції:

  1. примусова;
  2. природна.

Однозначно можна відзначити, що конвектори з вентилятором (примусова конвекція) віддають набагато більше тепла і роблять це досить швидко. З природною справи йдуть трохи повільніше, але ціна між ними сильно різниться. Конвектори з вентилятором стоять в рази дорожче, ніж без нього. Тому якщо ваш бюджет обмежений, то варто розглянути ті, що дешевше.

Також багато що залежить від площі опалювального приміщення. Якщо кімната менше 15 кв.м., то природна конвекція підійде і легко опалювати даний простір. Якщо ж площа приміщення більше 15 кв.м., то безумовно, знадобиться конвекція з вентилятором.

Дуже важливо, щоб магазин або виробник, у якого ви робите замовлення на опалювальний прилад, давав вам гарантію і в разі чого міг замінити виріб. Чим ретельніше ви підходите до питання вибору даного пристрою, тим більша ймовірність, що служити воно вам буде довгі роки. Нехай у вашому домі буде тепло з внутрішньопідлоговими конвекторами. З питань придбання можна звертатися до консультанта, який відповість на всі виниклі у вас питання.

  • 1