Переваги пелетних котлів

 

Якщо у вас немає можливості підключити будинок або дачу до центральної газової системи, пелетні котли - це те, що вам необхідно для опалення вашого будинку і створення там комфортних умов. 

 

Види пелетних котлів

Пелетний котел складається з самого котла, пальника, бункера і подає. Цей агрегат може бути двох видів. Пелетний котел з роторним пальником призначений для спалювання дрібного вугілля. Шматки не повинні перевищувати 25 мм. Але пелети для цих котлів можуть бути будь-якого розміру. Обертається ротор і спрямоване вгору полум'я не дозволять паливу розкидати іскри. Крім того, в даному виді котлів вбудована система пожежогасіння, що збільшує її безпеку. Пелетний котел з роторним пальником повністю автоматизований. Його встановлюють не тільки в будинку, але і в виробничих приміщеннях, так як він може обігрівати приміщення великих площ. До речі, надійний пелетний котел ви можете замовити на этом сайте за привабливою ціною.

Пелетний котел з факельним пальником відрізняється від роторного котла. У ньому пелет потрапляє всередину дозовано, проходячи через гофру і живильник. Паливо не стикається з місцем горіння, а тому котел абсолютно безпечний. У факельних котлах можна використовувати вугілля, в них засипається тільки пелет з деревини або агропелет. Котел працює тільки на необхідну для опалювального приміщення потужність. Паливо повністю перегорає, а з димаря практично не видно диму. Управління котлом автоматичне, більш того, управляти котлом можна на відстані зі смартфона або комп'ютера. Якщо ви встановили котел в дачному будиночку, то включити опалення можна, ще перебуваючи в своїй квартирі, підготувавши тим самим приміщення до прийому господарів.

Переваги пелетних котлів

Переваг у пелетних котлів дуже багато:

  1.  Автоматичне управління дозволяє включати і вимикати котел на відстані, не перебуваючи поруч з агрегатом.
  2.  У пелетних котлів проста експлуатація. За ним легко доглядати, досить очищати тільки раз на місяць.
  3.  Використання пелетних котлів дозволяє економити на споживанні електроенергії та газу. Самі пелети недорогі, опалюється приміщення не круглий рік, тому економія бюджету гарантована.
  4.  Пелетні котли дуже надійні. Вони мають великий термін експлуатації. Ними можна користуватися протягом 20 років.

Спеціалізовані інтернет-магазини здійснюють доставку котлів по всій Україні. Фахівці надають послуги з проєктування, встановлення та пуску пелетних котлів. Проводьте холодну пору року із задоволенням.

  • 1