Як правильно вибрати будинок за містом?

Пандемія коронавірусу привела до сплеску інтересу до покупки заміської нерухомості. Ковід перелопатив життєві орієнтири, і багато хто став віддавати перевагу не гучному мегаполісу, а близькості до природи та чистому повітрю. Але часто очікування заміської казки розбиваються об сувору реальність, і життя за містом вже перестає здаватися хорошою ідеєю. Як не помилитися у виборі будинку: покрокова інструкція.

 

 

Навіщо я це роблю?

Це питання потрібно задати собі, щоб зрозуміти всі плюси і мінуси заміського життя. І подивитися, що переважить. Причому, на кожен плюс знайдеться і свій мінус. У цьому плані добре допомагає переглянути ситуацію з боку таблиця. Розписати в чотири стовпчики сильні і слабкі сторони переїзду за місто. Подумати, які загрози можуть таїти «плюси» і які можливості можуть принести «мінуси». Якщо вас цікавить продаж приватних будинків в Києві, то переходьте за посиланням вже зараз.

Наприклад, плюсами переїзду стане розширення житлової площі, свіже повітря і близькість до природи, а мінусами - вічні пробки на дорозі і віддаленість школи і роботи. Велика житлоплоща - це додаткові сили на прибирання. Але віддаленість від роботи і школи може стати приводом змінити графік роботи на віддалений, а навчання - на домашнє (якщо ви про це давно думали, але ніяк не наважувалися).

Що це за місце?

Місце, де ви будете життя, потрібно уважно вивчити. Насамперед з'ясувати, яка дорога прокладена до селища, які не розмиє її сезонними дощами, чистять її від снігу взимку? Найпоширеніші небезпеки, які може таїти в собі «земельне питання» - це якщо поруч із земельною ділянкою:

  1. трубопроводи і газопроводи;
  2. звалища, скотомогильники, кладовища;
  3. ферми, підприємства - як уже функціонують, так і споруджувані;
  4. жваві траси.

Потрібно з'ясувати, як далеко від заміського будинку:

  • дитсадок і школа;
  • поліклініка і лікарня;
  • магазини.

Побудувати з нуля чи взяти готовий?

Тут так само на допомогу прийде таблиця, яка допоможе оцінити плюси і мінуси, загрози і небезпеки покупки готового житла або будівництва будинку з нуля.Купіть готовий будинок - це швидше і простіше. Сплатив, заїхав і живеш. Будівництво будинку своїми силами може затягнутися на довгі роки. Потрібно розуміти, що на це буде йти величезна кількість часу, сил і, що важливо, засобів

Як потестувати заміське життя?

Як зрозуміти, чи сподобається вам жити за містом? Можна взяти будинок у вподобаному місці в оренду на кілька місяців, а краще на півроку. В ідеалі захопити міжсезоння - весну або осінь. Цього часу вистачить, щоб зрозуміти всі нюанси проживання за містом.

А скільки треба землі?

Тут потрібно чітко розуміти, чи буде у вас на ділянці рости тільки квіти, або ж ви плануєте виростити цілий сад. Ще один важливий момент - зведення нових будівель. Потрібно буде врахувати, що є норми і правила забудови. Побудована впритул до сусідської ділянки лазня може стаття причиною конфлікту і навіть судових позовів. Продумайте ще на етапі покупки землі, де і що ви хочете побудувати і як це розташувати.

  • 1